Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló fiatal anyukák!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló fiatal anyukák! Ti vállalnátok párkapcsolatot egy olyan férfival, aki nem akar saját gyereket, és a tietek nevelésében sem akar részt venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, megoldható-e egyáltalán egy nőnek, hogy egyszerre legyen gyereke és pasija, anélkül, hogy a kettő teljesen átfedné egymást...

2014. aug. 23. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan már nem vagyok annyira fiatal anyuka, de a a válaszom az, hogy NEM. Ugyanis akkor gyakorlatilag az a pasi egy önző férfi. Az nem érdekelne, hogy ő nem akar gyereket, mert az egy dolog, de azzal, hogy ő nem fogadná el a saját gyerekemet, aki már megvan, nem kellene. 32N
2014. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Undorító hozzáállás... Olyan, mintha azt mondanád valakinek, hogy szexkapcsolatot akarok veled, de húzz zacskót a fejedre. A gyerek az élete része, vagy fogadd el a nőt úgy ahogy van, vagy hagyd békén. Egyébként is miért emelne téged fontossági sorban a gyerekével egy szintre?
2014. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor én járnék hozzá, őt be sem mutatnám a gyerekeimnek. De szerintem az lenne a gond, hogy ha komolyabbá válna a kapcsolat akkor a gyerekeket el kellene fogadnia, és rendesnek kellene velük lennie.
2014. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Megoldható

Ezt hivják szeretőnek :-) vagyis összejárnak szexelni meg esetelg mozi program ... De nem laknak együtt ...am ha mind a két félnek megfelel akkor semmi kivetni való nincs benne ... Csak előre le kell beszélni a szabályokat - nincs szerelem csak fizikai vágy

2014. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4.


Szerintem akivel hűséges kapcsolatban vagyok, az már nem a szeretőm.

2014. aug. 23. 14:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés ugye, hogy ő hűséges kapcsolatban van-e Teveled.
2014. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sok nő mondja, hogy nem apukát keres a gyerekeinek... Az ilyenek voltaképpen csak szexkapcsolatot keresnek?
2014. aug. 23. 14:17
 8/15 A kérdező kommentje:

6.

Nem, ez nem kérdés.

2014. aug. 23. 14:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nőnek ha már van gyereke akkor az/azok a legfontosabbak, vagyis ebben az esetben párkapcsolatról nem beszélhetnénk ha a férfi elhatárolja magát a nő gyerekétől.

Vagyis ilyen esetben csakis a szexkapcsolat tartható fenn, mert kétfelé szakadva nem lehet élni és egy párkapcsolatban nem szét kell esnie egy embernek (a nőnek a gyereke és a párja között), hanem egy egységben kell élniük, ami ugyebár a férfi akaratát figyelembe véve lehetetlen.

Én nem tudom ezt elképzelni, szerintem ez folyamatos szervezkedést, idegeskedést, kompromisszumot és számtalan inkább kellemetlen tényezőt von maga után mint amennyi jót és kellemes élményt adna.......nem érné meg :)

2014. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem ... Az ilyen nők ezzel akarják megfogni a pasit :-D
2014. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!