Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem tartotok vissza valakit, azt nem is szeretettétek?

Figyelt kérdés
Ha elbúcsúzik, hogy nem keres titeket többé.
2014. aug. 23. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nagyon szeretik, és mivel ez az egyetlen esély arra, hogy a fazon kicsit elgondolkodjon, ezért hagyják.Még ha belepusztulnak akkor is.. Pont ellentétes mint amit gondolsz.
2014. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség..miért tartanám vissza, ha már nem szeret/nem boldog velem? mert valószínűleg ezért hagy el
2014. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ha szabadon hagyva van az ember, akkor talán idővel rájön mi az ami számít. Az erőszak sosem szül jót.
2014. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, ki hogyan viselkedik ilyen helyzetben. Ne gondold, hogy minden lány egyforma.
2014. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked számít az adott nő, te vissza fogsz térni hozzá. Ha csak egy semmitmondó kapcsolat, akkor új után fogsz nézni.


Ez egy jó mérce is, a másik emberrel szemben.

2014. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván egy ilyen helyzetre mindenki másként reagál,ez személyfüggő dolog.Én például büszkeségből nem tartanám őt vissza,a mostani eszemmel.
2014. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez ìgy nem igaz,nagyon szeretem de màr 1 hònapja lesz,hogy elengedtem,úgy voltam hàtha ràjön,hogy mit jelentek neki!Hàt nem jött rà...Tehàt mert elengedtem,szeretem csak sokszor tényleg jobb hagyni hadd menjen.
2014. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én természetesen nem gondoltam komolyan, amit írtam neki... De így már nem akarom zaklatni, hogy annyit se kérdezett, hogy miért vagy mi van.... Valószínűleg már nem kíváncsi rám. Így meg miért zaklatnám?
2014. aug. 23. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire ostoba, állj elé, és kérdezz rá egyenesen. Vélt dolgok miatt hagyni egy kapcsolatot, egy szerelmet, az annyira ostoba és szomorú dolog. Nyelsz egy nagyot és elé állsz, persze csak akkor ha szereted. Aztán az is lehet, hogy kapsz egy taslit, mert sokat szenvedett, és te itt totojázol:DD
2014. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Ha neked számít az adott nő, te vissza fogsz térni hozzá."


Eleve elhagyni sem akartam, csak elég passzív lett velem szembe, ezért dobtam be ezt a dolgot.

2014. aug. 23. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!