Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiú illene hozzám jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiú illene hozzám jobban?

Figyelt kérdés

1.

Régóta ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk, mindenről tudunk beszélgetni egymással. Viszont, nem bánik velem igazi nőként. Ez abban nyilvánul meg, hogy például udvariatlan velem. Viszont, a kora és érettsége miatt olyan programokat lehet vele szervezni, amikre vágyom (étterem, utazás). Sokszor szervezett nekem meglepetéseket, volt, hogy nagyon kitett magáért. Nagyon szerelmes belém, még soha senki nem volt számára ilyen fontos. Én is nagyon szeretem.


2.

Nem ismerjük egymást olyan régóta, de az első pillanattól kezdve megfogott benne valami. Iszonyatosan vonzódom hozzá, rosszul vagyok a közelében. Nagyon jól esnek az érintései. Nagyon udvarias, kedves, nőként bánik velem. Mivel fiatalabb nálam és még nem elég érett, ezért nem tudunk olyan programokat szervezni mint az elsővel. Vele pub-okba meg bulizni tudok eljárni és hétköznapibb programokat tudok csinálni. Ami végül is tetszik, mert ezek kimaradtak a fiatalabb éveimből, de vajon ennyi idősen erre van szükségem? Mivel fiatal, ezért nem élte át ugyanazokat mint én és nem biztos, hogy mindenről tudnánk beszélgetni.


Az első fiú 1 évvel idősebb nálam, a második fiú 3 évvel fiatalabb nálam. Huszonévesek vagyunk.


Abban kérném csak a segítségeteket, hogy mondjátok el a véleményeteket. Nem kérem, hogy helyettem döntsetek, csak segítsetek, hogy könnyebben tudjak dönteni! Köszönöm :)


2014. aug. 23. 15:09
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

A férfi kiválasztása sosem volt olyan téma, mint pl, hogy melyik ruha illik hozzám.


Én most neked nem azt fogom megmondani melyiket választanám én a helyedben. Sőt el sem olvasom a jellemzésüket, mert a döntés szempontjából nem releváns.


Nem azt a férfit kell választani aki hozzád jobban illik. Illemből csak azt választjuk akivel komolyat nem szeretnék. Ha társat keresel akkor viszont a kérdésed értelmét is vesztette, mert azt tudnod kell és abba nincs olyan hogy "illik", "passzol". Nem egy Gucci táska vagy desigual ruha.


Azt érzed ha valakivel boldog lehetsz és nem az a kérdés merül fel benned, hogy ki "illik" hozzád, hanem a szíved üvölt, hogy "ő az, ő az, ne add másnak".

Nem bírod ki, ha nincs melletted, mindenről ő jut az eszedbe... akkor viszont kérdés sincs, mert egyértelmű... ő a társad lesz, a párod. És nem illik, hozzád, hanem ő maga a másik feled.

2014. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eleinte azt akartam írni, hogy ha kettő között kel választani akkor már baj van, de így elolvasva igen érdekes a dolog az elsőnél az a helyzet, hogy éretebb és tudna téged "vezetni" míg a másodiknál mint mondtad lehet hogy tapasztalatlan ezért neked kéne őt "vezetned" így az első mellett hosszútávon előbb kapnád meg a jót ugyanakkor udvariatlan ez gyakran tud feszültségetkelteni ami nem egészséges egy kapcsolatban míg a második amint beletanul akár még jó is lehet a dolgokban és ha fontos vagy neki elhiszem hogy kitudna tenni magáért ő is :) Remélem tudtam segíteni a döntésben.
2014. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!