Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki ezt a fél évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki ezt a fél évet anélkül, hogy beleőrülnék?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk és fél év mulva tervezzük az összeköltözést. Onnan tudom hogy nem lesz baj, de addig beleőrülök hogy nem tudom mit csinál. Alapból nem vagyok túl féltékeny típus, de nemtudom meddig bírom még, hogy ígérete ellenére még mindíg ír az exével. úgy érzem vele csak azért szakított mert muszály volt ( 1 dolog miatt nem működhetett) de ezen kívül minden tökéletes, kimutassa hogy szeret, jól elvagyunk. Választás elé állítottam, engem választott. De ha egyszer már megszegte az igéretét honnan tudjam, hogy most nem fogja? Az alatt a fél év alatt megbolondulok, hogy nem tudom igazat mondd-e. Mit csináljak hogy kibírjam addig??
2014. aug. 23. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mond igazat.Amit hallani akarsz, de nem ami a valóság. Te is tudod, érzed is.


Van még kérdés?

2014. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondja amit hallani akarsz.
2014. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de buta egy nő vagy, h még úgyis összeköltöznél vele, h az exével írogat! Jobb ha szakítasz, mert ez csak egyre rosszabb lesz, csak magadnak sem mered ezt bevallani az a szomorú ezeknél az eseteknél. És a leírásban te is választ adtál saját magadnak: Ha egyszer már megszegte az ígéretét, az máskor is megfogja és mindig csak azt fogja mondani amit hallani akarsz! HIDD EL! Tapasztalatból beszélek! Velem is ezt tették, mindig mondta az exem, h minden rendben lesz, csak ne avatkozzak bele a kettőjük beszélgetésébe, de nem bírtam ki és még én is lettem a hibás, h ezzel vágtam el a kapcsolatunkat, mert megmondta, h ne írjak neki... De lényegtelen! Itt a pasas úgy fog téged húzni-vonni, ahogy szeretne és ha hagyod, akkor majd meg is teszi!
2014. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!