Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Nagyon, nagyon jól tudom, hogy nem lenne jó ha belekezdenék egy kapcsolatba egy fiúval mert csak rossz lenne nekem és egy idő után biztos megbánnám, de az a baj, hogy nagyon szerelmes vagyok belé. És azt se tehetem, hogy belekezdek és majd tanulok a hibámból, mert ez azzal járna, hogy valami másról le kellene mondanom, ami viszont jót tenne nekem.
2014. aug. 23. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az eszedre! Kicsit belehalsz, de nem sérülsz...
2014. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgass a puncidra, ő tudja mi a jó neked!
2014. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És mi az akadálya, hogy összejöjjetek? Mi a baj a sráccal?
2014. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!