Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtehetnétek, akkor szorult helyzetben lévő párotoknak adnátok egy nagyobb összegget?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk két éve jártok és ő megváltozott munkakörülményei miatt nem tudja fizetni a hiteleit, továbbá családi okok miatt hirtelen egy nagyobb összegre lenne szüksége, mondjuk 10 millió forintra és Nektek lenne ennyi pénzetek, de nem több, vagy nem sokkal több. Odaadnátok neki, hogy megoldja a helyzetét, mert szeretitek, vagy hagynátok, hogy oldja meg maga, hisz nem vagytok házasok?

2014. aug. 23. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha visszafizetné persze :D
2014. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lefog húzni
2014. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:

nem,mert semmi nem garantálna hogy vissza tudná adni

nem azért ,mert ő nem akarja csak a körülmények áldozata lesz

2014. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a férjem lenne, akkor igen. De két év járás még nem tartós "pár."
2014. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire ismerem a páromat, mennyire stabil a kapcsoltunk és mennyire bízom meg benne.


Valószínűleg ebben a helyzetben segítenék neki, de nem oldanék meg helyette mindent. Mondjuk a megváltozott munkakörülményére való tekintettel átvállalnám tőle a hitelei fizetését egy időre, legalább addig, míg nem találunk erre valami rendes megoldást.

De a családi okok miatti 10 millió nekem gyanús lenne... Igazából attól is függ a dolog, hogy mihez kellene ennyi pénz?

Ha nekem is csak épp ennyi lenne, egy forinttal se több, vagy csak alig több, akkor nem biztos, hogy odaadnám neki az összeget. Azzal nem segítek rajta, ha mindketten legatyásodunk. Ha már ő így megszorult anyagilag, legalább nekem legyen egy kis félretett tartalékom, amiből mindketten eléldegélhetünk addig, míg valahogy rendeződnek a viszonyok.

2014. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ekkora összeget nem adnék oda, főleg úgy, hogy ez minden pénzem, mert akkor nyilván nagyon keményen dolgoztam érte, hogy összejöjjön. Ha nem okozna gondot ez az összeg, akkor segítenék talán.

Bár pénzzel nem mindig jó segíteni. Aki nem tud bánni a pénzzel, annak adhatsz te bármennyit, mindig gondjai lesznek.

A probléma hogyan alakult ki? Hogyan lett hirtelen 10 millió tartozás, amit azonnal vissza kell fizetni.

Őszintén ilyen zavaros párt eleve nem szeretnék magamnak.

2014. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
átlépném mikor éhen halt,de nem adnék neki.
2014. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom hülye vagyok, de: igen
2014. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 forintot sem. Ott tartok, hogy már 1 vacsorát sem vagyok hajlandó fizetni. Csak a saját részem fizetem mindenben. Vannak is ebből érdekes jelenetek, amikor a hölgy meghívatja magát egy drága étterembe és 10.000 forint felett van a fogyasztása.
2014. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!