Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan/mivel/kivel bírtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel/kivel bírtátok ki a szakítást valaki olyannal, akit szerettetek és sokáig együtt voltatok?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt elfogadni a tényt és mennyibe túltenni magad rajta? Végül "örülsz", hogy így alakult?
2014. aug. 23. 18:51
 1/10 RRR ***** válasza:
2014. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia.

nekem kb 3hónap volt amég nagyjából talpraáltam. a barátaim segítettek sokat az a titka hogy légy velük, legyen tartalmas a napod, ne ülj, ne unatkozz hanem szervezd be mindig csinállj valamit ami elvonja a figyelmed. azzal könnyebb.

és én igen, örülök hogy végül így alakult mármint hogy ő volt nekem, tapasztaltabb lettem, bölcsebb, és hát ami nem öl meg az megerősít :) de máig bánom hogy nem jött össze.

19/F

2014. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én zenét szoktam halgatni.

Nekem a Dead by April - Stronger az ami a legjobb ilyenkor. De a Road - Emberteremtő, Isten barma ès az Isten állatkertje az ami nagyon jó szokott még lenni ilyenkor. Na meg az összes Tankcsapda.

2014. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Akkor szoktam rá a cigire és kezdtem el edzeni, azóta direkt azért szedek fel csajokat, hogy dobjam őket. Nem kegyetlenségből, csupán tanító jelleggel, rá akarom ébreszteni őket, hogy nem ők a világ közepe és az élet nem vattacukor és szivárvány elegye. Aki emiatt megvet, nos az lelje örömét abban, hogy a napi 25 szál ciginek hála már csak bogyókkal tud felállni a farkam.
2014. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem fél évig tartott :P és igen most már örülök,hogy igy alakult. én pl így kezdtem el sportolni. de nyugi el fog múlni csak legyél sokat barátok között :)
2014. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi 4 évig voltunk együtt, és a szakítás utáni pár hét maga volt a pokol. Szerintem sírj, és sajnáld magad egy olyan 2 hétig, de aztán illene visszaállni a forgalomba :) Én is edzeni kezdtem, órákat futottam éjszaka, mert azok voltak a legszörnyűbbek. Napközben nem annyira nehéz elfoglalni magadat, csak pár jó, érdekes hobbit kell keresni.

Én azt mondanám, hogy legalább egy fél év volt, mire túltettem magam rajta, de addigra már a mostani párommal voltam. Mikor összejöttünk nem szerettem, azt hittem soha nem is fogom, de nem így alakult. Ma már örülök, hogy tudom, milyen egy olyan kapcsolat, ahol tényleg szeretnek, és hogy nem olyanra pazarlom az időmet, aki szarba se vesz. Kitartás! :)

2014. aug. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös! Magyarul más embereken állsz bosszút amiatt, hogy dobott az exasszony? Mi közük van nekik ehhez? Gratula a sok eszedhez!
2014. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös, kérj segítséget, mert tönkremész bele .
2014. okt. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Évekbe,bár még mindig nem jöttem helyre.

Túltenni nem tettem túl magam rajta,csak elfogadtam a tényt idővel. Nekem ő volt az igazi és ez míg élek bennem lesz. Viszont azóta nem tudok megbízni senkiben,és jobban odafigyelek mindenre.

2014. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!