Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek néha így? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek néha így? El kellene mondanom, de nem tudom, h h kezdjek bele.

Figyelt kérdés

A párommal még csak 1 hónapja vagyunk együtt. Nem mondanám, h bármi probléma is lenne köztünk, mert oda figyel rám, szeretget ha együtt vagyunk és nem kell könyörögnöm a találkozásokért, de ha külön vagyunk, akkor van, h néha-néha mintha egyedül érezném magam. Ha nem találkozunk olyankor csak este beszélünk egymással a neten. Az elején mikor összejöttünk, akkor ezzel nem volt gond, meg hát most sincs ezzel baj, de azért jól esne ha pl. napközben írna egy sms-t, h h vagyok, szóval amivel érzem, h napközben is gondol rám. De most ezt nem mondhatom neki, h "Figyelj, örülnék ha néha küldenél egy sms-t..."

Az előző kapcsolatom rózsaszín felhősen kezdődött és borzasztóan végződött. Annyira megviselt az a szakítás, h szinte rettegek és fel vagyok készülve rá, h mikor kerülök újra padlóra és ezért képes vagyok magamnak hülyeségeket is bebeszélni vagy kombinálni... Jobb lenne erről a félelmemről beszélni a páromnak? Viszont nem akarom, h azt gondolja, h nem vagyok vele megelégedve és a kapcsolatunkkal... H hozzam fel a témát? :/


2014. aug. 24. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szóról szóra ez a mi történetünk is. Naponta egyszer beszélünk csak, este, és nekem ez nagyon kevés. De mégsem mondhatom, hogy keressen gyakrabban, mert ne kényszerből tegye. Nem tudom, mit lehet tenni. Én arra gondoltam, egyszer szépen megemlítem, hogy gy érzem, nem vagyok neki fontos, mert alig keres. Aztán vagy változik valami, vagy nem, de inkább az utóbbi. És ha nem vagyok boldog továbbra sem, én ki fogok ebből lépni.
2014. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam én is erre, h megemlítem neki, de ez az, h nem akarom, h aztán csak azért keressen, mert megszóltam. Az lenne a legjobb, ha magától jönne... :) Ez miatt mondjuk én nem vagyok kiakadva és fontolgatnám, h emiatt elhagyom, viszont ráadásul azért azt sem akarom, h ez olyan monotonná váljon, mert aztán már az lesz "idegesítő"... Valahol az aranyutat kellene megtalálni... :)
2014. aug. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!