Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik el sokan ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik el sokan ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Sokan hiszik azt hogy csak egy párkapcsolat tudná őket boldoggá tenni,aztán amikor elhagyják őket,újra egyedül és boldogtalanul élnek.
2014. aug. 24. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
mert magányosak, és miután elhagyják őket újra azok lesznek.
2014. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Társfüggőség
2014. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember párfüggő. Sokan hiszik, hogy csak egy párkapcsolatban teljesedik ki az ember élete. Pedig ez nem így van! Pasik meg sokszor azért mennek bele akár egy előnytelen kapcsolatba, hogy legyen ingyen szex...
2014. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

másoknál nem tudom mi a helyzet, de leírom nálam miért van ez...

én úgy érzem amire szükségem van mellette az meg van...persze nem minden de a jövőben is vannak tervek, de a jelenben sokat dobna a mindennapjaimon...van 3 szakmám, 2 munkám, megspórolt pénzem...a jelenből mindent kihozok amit tudok...de további tanulmányok, jogsi, kocsi, saját ház......ezeket azért nem várom a kapcsolat előtt...nem akarok évekig egyedül lenni, jó ideje egyedül vagyok kihoztam majdnem mindent amit tudtam az időmből...de hiányzik a szeretet...meg kell találni a megfelelő egyensúlyt...én érzelmes típus vagyok igazából és nem karrierista, mégis 7 évig karrieristaként éltem, persze meg voltak az előnyei, mert tényleg sokat tanultam és a jövőben biztos hasznos lesz...megalapoztam a jövőmet úgy gondolom...de attól még mindig hiányzik a szeretet...


21F

2014. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!