Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy nem élek olyan életet, mint a velem egykorúak? Vagy prűd lennék? 22/l

Figyelt kérdés
Nem iszok, nem cigizek, nem járok bulizni. Nem hordok feltűnő ruhákat, amiből sok minden kilátszik. Nem beszélem a szexet velem egykorúakkal. Sokan alaposan kibeszélik a szexet. Undorítónak találom, akik ilyeneket mondanak pl. milyen jó egy hosszú f***ok. A velem egykorúak így élnek. Ismerőseim szerint nem élek úgy mint egy 22 éves.
2014. aug. 24. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
legalább nem cseszed szét az egészségedet ilyen fiatalon.
2014. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Ha alapvetően nem vonzanak ezek a dolgok, akkor miről maradsz le? Semmiről. Nem kell beállni a sorba, és akinek ez nem tetszik, az befoghatja.
2014. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Most sokan azt fogják mondani, hogy tökéletes nekik ez. Mert szeretnének bevágódni, és a bugyidba jutni.

Igazából nem szokványos, nem átlagos. De ha nem valami vallási indokkal teszed, ami ugyebár egész más, mint alapjában... Akkor ez azt jelenti, hogy neked saját utad van, saját gondolkodásmóddal és nem félsz nem átlagos lenni. Sokan azért nem merik megtenni, hogy ne ítéljék meg őket.

Ettől függetlenül persze lehetsz akármilyen, pl hisztis, nagyképű, visszahúzódó, stb. Ami negatívabb ennél.

Hogy Te hogy élsz, döntsd el te. Igazából ez szerintem nem rossz, de nem is akkora jó.

A legfőbb kérdés, érdekel-e mások véleménye.(?)

2014. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki és nagyon sok ilyen lány van. Nem mindenki jár el bulizni meg füstölni, de ettől független jól meg tudják őket is b*szni. Akkor se lennél különleges, ha szűz volnál, bár ilyenkorban ritka. Szóval semmi ciki nincs ebben. Átlagos vagy!
2014. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Néha cikinek érzem, főleg amikor mondják, hogy nem olyan a felfogásom mint egy 22 évesnek, de nem tudok kibújni a bőrömből.
2014. aug. 24. 11:16
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

éled a saját életed :)


én is hasonló "UFO" vagyok :D de engem nem érdekel akinek nem tetszik ne nézze...a baráti körömben senkit nem zavar :)


21F

2014. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb 22 éves még gyerekesen viselkedik. Sőt, még az idősebbek is. Persze ez nem baj, mindenki más.

Nekem is mondogattak ilyeneket, amikor nem ittam a sárga földig magam minden hétvégén és képes voltam elutasítani a hozzám közeledő, közönséges lányokat. Nem érdekel.

Én tudom mit szeretnék, ettől még nem leszek lúzer, csak más, mint az átlag. Aki pedig kedvel téged, annak így vagy tökéletes! ;)

25/F

2014. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én iszok, bulizok, cigizek a haverokkal nagyon sokat együtt sörözünk. De én jobban szeretnék magam mellé egy olyan nőt, mint az éretlen mai 20on éveseket. Az ilyen stílusú nőket mindennél jobban megbecsülöm. Egyáltalán nem vagy prűd... Csak egy értékes nő!!!!
2014. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.
2014. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogy is, ez teljesen rendbe van egyáltalán nem baj.
2014. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!