Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatom nem enged akármilyen munkát! Párom most kint dolgozik külföld és én iskola mellett dolgoznék, de nem tudja! Melyik munkhahelyet válasszam ha le is bukók ne öljön meg?

Figyelt kérdés

Mindegy milyen munka, neki egyik se tetszik, azért mennék dolgozni hogy ki mehessek hozzá!

Tesco van, és cal centeres

Viszont félek hogy calcenterel lebuknék , mert 30km re van tőlem a tesco meg 4km

Meg akarom lepni hogy meglátogatom. De döntés képtelen vagyok!Tudom hülyeség , de mégis melyik hogy döntsek?


2014. aug. 24. 11:29
 1/6 A kérdező kommentje:

* viszont cal center jobban fizet

1100ft óra bér

2014. aug. 24. 11:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt a munkát válaszd amelyikkel ezt az idiótát elhagyod...mi az, hogy nem engedi? Ő az apád?? Jesszus...egyes nők mit el nem tűrnek..
2014. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem milyen párkapcsolat az ahol megmondják mit csináljon a párja. Ha programozható robot vagy akkor engedelmeskedj a gazdádnak.
2014. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:

szerintem,ha ilyen kocka inkább ne lepd meg azzal,hogy kimész hozzá

leordítaná a hajad vagy ilyesmi


amúgy a közelebbit inkább

2014. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne lepd meg, inkább előtte beszéljétek meg mikor látogathatod meg, nem jók ezek a meglepetések. Inkább vigyél neki valami kedves ajándékot és az legyen a meglepetés, és fizesse ki ő az utadat hogy meglátogathasd. Ne ijedj meg, nem azért irom mert megcsal, de van hogy elég rossz körülmények között laknak kint, és gond lehet hogy ott tudj aludni.
2014. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt választanám, amelyik nekem jobban tetszene. És nem lenne olyan párom, aki nem engedne dolgokat. Felnőtt, önálló, elég karakán nő vagyok, nem az a típus, akit sakkban lehet tartani, és fenyegetőzni, hogy elhagy, vagy megöl, ha dolgozni kezdek. Viszont tartom azt az álláspontomat, hogy 2 ilyen ember meg is érdemli egymást, és tartsanak ki együtt, hogy ne legyen esélye egy normális embernek összeakadni velük.
2014. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!