Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz mindenki hülyének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindenki hülyének?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy tiszta hülye vagyok, hogy inkább járok a "kocka" sráccal, amikor megkaphatnám a "menő" izomagyakat is.. Én őt szeretem, de ezt ők csak úgy fogják fel, hogy tiszta hülye vagyok... -.- Szerintetek miért van ez, hogy ilyeneket vágnak a fejemhez??
2014. aug. 24. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert ők nemtudják, hogy mi az a szerelem.
2014. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor vagy hülye ha azt csinálof amit ők mondanak.Ha te azt a fiút szereted akkor ez van kész.Fogadják el.
2014. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert mert ők a hülyék! Ne hallgass rájuk!
2014. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert akik ezt mondják, nem bírnak téged!!! Valószínűleg sérti őket a tudat, hogy jól érzed magad :)))
2014. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mások dolga eldönteni, hogy kit szeress, nyugodtan mondd meg ezt a jóakaróidnak is. Ezt igazán nem tudod irányítani, a szerelem nem matek. Akinek nem tetszik, tehet egy szívességet...

Nekem is vannak olyanok, akik meg akarják mondani, hogy szerintük kit kéne szeretnem, de erről nem ők döntenek.

2014. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már elmartak tőlem így néhány(3-4) lányt mikor már alakult volna valami.


Egyesek (kiket nem kellet elmarni) úgy viselkedtek velem mintha fertőző lennék. Durván ellöktek maguk mellől barmiféle közeledésre.


Ma már ott tartok, hogy nem merek kezdeményezni, élőben szinte egyáltalán, így könnyebb elviselni mikor kijelentik valamelyik kifogásukat. Társaságban nem merek egyáltalán közeledni lányokhoz, úgy érzem magamat mintha, alamizsnáért kuncsorognék, vagy valami hatalmas bűnt követnek el ha megszólítanám.



Ha csak mások akarata miatt elhagyod a barátod kb. ő is ugyan erre a szintre vagy még rosszabbra jut.

2014. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk! Semmiképpen! Azért járj valakivel mert szereted, és ne azért mert megkaphatod és mások helyeslik.
2014. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!