Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmelegítve csak a káposzta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmelegítve csak a káposzta jó? Vagy megér még egy próbát?

Figyelt kérdés

Szóval, a történet bonyolult, megpróbálom röviden leírni.

24 éves lány vagyok.Anyanyelvi szinten beszélem a francia nyelvet, édesapám francia, kiskoromtól úgymond muszáj volt tanulnom. Öt évvel ezelőtt,miután végeztem a tanulmányaimmal, édesapámat és új családját meglátogattam Párizsban,úgy gondoltam, nem árt kis levegőváltozás, utazgatás. Szerzett is nekem munkát, bébiszitterkednem kellett egy családnál, egy iszonyat nagy dumás 5 éves kissrácra vigyáztam heti 4 alkalommal. Egy hónap után érződött, hogy "anya és apa közt" nincs minden rendben. Amikor éppen ott voltam, és veszekedtek, persze próbáltam lefoglalni a kisfiút, de azért érezte, mi van, és én akaratlanul is végighallgattam az egészet. Ezek rendszeressé váltak, én meg a kisfiú édesapjával egyre többet beszélgettem. Majd még többet, és még többet. Majd ráeszméltem, hogy egyszerűen belé szerettem. Ő is belém. Négy hónap után elköltözött a kisfiú édesanyja, és elváltak útjaik.A kisfiú az apjánál maradt. Megkért, hogy ugyan úgy vigyázzak rá, de ha lehet minden nap,és ez egyszerűbb úgy ha odaköltözök. Olyan voltunk mint egy család, a kisfiú szeretett, és köztünk is minden rendben volt. Nem is jöttem haza Párizsból, egészen ez év februárjáig. Sikerült valami iszonyat butaságon úgy összevesznünk, hogy még el is jöttem tőle.(Csak most pár hete vallottam be magamnak is, hogy nagy butaság volt). Nem mindig értettük meg egymást elsőre, elvégre 12 év korkülönbség van köztünk. Most majdnem minden nap keres, hogy folytassuk ott, ahol abbahagytuk, hiányzom neki és a fiának. Viszont, nagyon félek attól, hogy igaz a mondás, miszerint felmelegítve csak a káposzta jó. Szerintetek megérne még egy próbát?



2014. aug. 24. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
MENJ VISSZA AZONNAL!! Es ez nem vicc futas..
2014. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak esetek,mikor igen. Szerintem a tiétek ilyen,ha átbeszélitek az egészet,akár még mehetne is.
2014. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj vissza és legyetek nagyon boldogok:)
2014. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ebből még bármi lehet, de ez persze a kapcsolatotoktól függ
2014. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :)
2014. aug. 24. 16:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Csomagolsz már?:DD Poló farmer és huss ki a reptérre izibe:)
2014. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Be se csomagolok, csak megyek :):)
2014. aug. 24. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Az esküvőről légyszíves értesíts minket:D
2014. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj :)

De azért írj majd a fejleményekről lécci!!! :D :D

Remélem minden jól fog elsülni :)

2014. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek vissza :) Frédéric is nagyon örült, remélem minden jó lesz. Mindenképpen szólok, ha lesz esküvő, ígérem :D Köszönöm mindenkinek még egyszer!
2014. aug. 25. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!