Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdeklem, vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem, vagy sem?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm bátyjáról van szó. Már vagy 8 éve ismerem a srácot, és azóta jóban vagyunk, köszönünk egymásnak, meg minden. De az elmúlt 1 évben lettünk nagyon-nagyon jóba. Volt egy időszak,a mikor minden nap 8 órát végig beszéltünk. Viszont ha találkoztunk, abban az időbe nem mindig köszönt, és ez kezdett zavarba ejteni. Egyszer egy buliba találkoztunk,amit kivételesen nem ő csinált, és hisztizett nekem, hogy miért nem megyek olyan buliba is, amit ő csinál. Utána elmentem, viszont szinte észre sem vett, köszönni sem köszönt. Volt, hogy mondta, hogy küldjek magamról képet... Kérdeztem, hogy milyet, erre írta, "rámbízza", küldtem egyet a vádlimról, és nevetett,azt mondta örül, hogy nem vagyok tömegk**va, meg, hogy nem élek anyuci-apuci pénzén (nem a kép miatt jött szóba), hívott teniszezni is (mindketten teniszezünk) viszont, sokan mondják, hogy nem a legjobb srác... De az a legrosszabb, hogy én szeretem, de nem merem neki elmondani, mert ha csak barátként tekint rám, elrontom... Múltkor mentünk bulizni, ő rendezte egy szórakozó helyen,és vittem két haveromat, én kiakadtam miatta, és két haverom vígasztalt meg, megöleltek, meg azon versenyeztek, melyiknek adok jobban cuppanó puszit (bolondok), és ezt látta a srác, és rákérdezett, hogy mi van köztük és köztem, én meg mondtam, hogy semmi, és olyan volt, mintha féltékeny lenne, de lehet, hogy csak kíváncsi volt... Annyira nem tudom kiismerni ilyen téren. :(

17/L

Ő pedig 21 éves és fiú.

Sajnálom, ha egy kicsit kusza... :s


2014. aug. 24. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen :)
2014. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nincs olyan SOK tapasztalatom e téren; és mivel nem ismerem; nem tudom biztosra. De az elmondásaid alapján; szerintem van rá esély; hogy te sem vagy közönyös számára! :)

Szerintem figyeld a jeleket és; ha úgy érzed hogy így van.

Akkor mond el neki!! :) Remélem sikerül!!!! :)

2014. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De akkor miért van az, hogy néha észre sem vesz, nem is köszön? :/

Az a baj, hogy nekem sincs még túl sok tapasztalatom...

Barátnőm szerint szégyell, és azért nem köszön.

2014. aug. 24. 16:43
 4/6 anonim válasza:
Vagy pedig; ő is így érez; és nem akarja elrontani a barátságotokat. És néha talán ezért tartja néha a "távolságot".
2014. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt kéne megbeszélnetek h miért nem vesz néha figyelembe
2014. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma megkaptam a választ...


úgy volt ugye, hogy leviszem neki egy cipőt,hogy felpróbálja, reggel még írta, hogy vigyem le, mert megnézi, leviszem, akkor mondja, hogy nem kell, mert MÚLTHÉTEN próbált 45-öset és csónakázva érezte benne magát...

2014. aug. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!