Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve szakítottunk 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szakítottunk 2 év után szinte minden nap beszéltünk, de tegnap bevágtam neki hogy szeretem még és válasz nélkül tiltott facebookról! Normális?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő már csak havernak tartott téged.
2014. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne haragudj hogy ezt írom, de ez nagyon bunkó húzás volt részéről...

Ez az én véleményem, de szerintem nem ezt kellett volna tennie. Elég gyerekes húzás volt részéről.


Buta kérdés, de hogy vagy most hogy ezt csinálta veled?

2014. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten szarul esik de inkább nevetek rajta :D
2014. aug. 24. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Részben megértem. Valószínűleg neked akart jót, mert egyértelműen nem segített neked, hogy minden nap beszéltetek. De lehetett volna érettebben is kezelni a dolgot.
2014. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!