Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom a féltékenységre? 19L

Figyelt kérdés
A pasim egy nőcsábász rosszfiú,de én az ilyenekre izgulok rá,és a mai nap a telefonján találtam képeket amin a lányok igen lenge öltözetben vagy öltözet nélkül voltak,számon kértem,de ő azt mondta hogy ezek csak netes képek,szerintetek igazat mond?
2014. aug. 24. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
igazat,az ilyen képeket mindig óvatosan kell tárolni
2014. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán
2014. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A nőcsábászok többsége nem pont az őszinteségével hódít, de mivel neked ez pont ez tetszik akkor MI A TÖKÖMÉRT VAGY FÉLTÉKENY, árult már el!?!

Ha megcsal akkor megcsal, addig is veled van. Te akartál ilyen pasit erre most magadhoz akarod kötni, fuckin' woman "logic"...

2014. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,de nem biztos.Mindenesetre van okod,igen.
2014. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem igazat mond de hogy van-e okod féltékenységre azt már te döntöd el, valaki szerint már az is megcsalás ha csak másra gondol...
2014. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!