Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes lefeküdnöm vele?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem össze a sráccal, még nagyon friss a dolog. Ő már azonban erősen célozgat a szexre. Én még nem tartom jó ötletnek a kapcsolat elején, és még nem is voltam fiúval. A pettinget is el akarná kezdeni, persze nem mondta ki kerek perec. Én mind ezeket még túl korainak tartom... tegyek eleget a vágyakozásának,még ha úgy is gondolom, hogy tartós kapcsolat lenne?

2014. aug. 24. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor mond el neki, hogy ezek neked még koraiak és majd ha úgy érzed te is szeretnéd akkor "kell".

Amúgy nincs olyan, hogy kell akkor csináljátok amikor mind a ketten akarjátok már.

2014. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ne! várj vele
2014. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Pontosan mennyi ideje tart a kapcsolat és mennyi idősek vagytok? Mert (szerintem) ez nagyban ettől is függ, evidens, hogy ha nagyon fiatal vagy semmiképp ne tedd meg.

Ha már úgy érzed, készen állsz mind testileg, mind lelkileg és megbízol benne, akkor megpróbálhatjátok a dolgot, addig pedig érdemes várni.

2014. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 17 évesek vagyunk. Körülbelül 2 hete járunk.
2014. aug. 24. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi másfél hónapja voltunk együtt amikor megtörtént. Akkor ő is akarta meg én is. Neki én voltam az első
2014. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és 17/L
2014. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hete??? Pf, hát ne is haragudj, de ha már most nem bír magával, akkor sanszos hogy ő nem annyira tervez hosszú távra.... if you know what i mean.
2014. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!