Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány. Nagyon szeretem de elviselhetetlen.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek sok közös dolog van bennünk jól megértjük egymást a szexel sincs gond idáig a legjobb de egy idő után olymértékig nyomasztó a személyisége hogy úgy érzem jobb ha kimenekülök ebből a kapcsolatból mert úgy érzem hogy végem. 128x felhív egy nap meg ilyen rózsaszín világot teremt maga körül ami az én profilomba valahogy nem vág bele.. Sőt én körém is elkezdi ezt építgetni..

2014. aug. 24. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszéld meg vele, igazán nem nagy dolog.
2014. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni erről. Ha értelmes, és szeret, akkor változtatni fog. Ha meg nem, akkor megszoksz, vagy megszöksz...
2014. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy foglalkozik veled és ezen kívül minden klappol.


Két dolgot tehetsz:


1. Elmondod neki, egészen konkrétan így ahogy ide leírtad, hogy mi a helyzet. Ez nagyon rosszul fog esni neki. Hozzáteszed, hogy ezen változtasson és akkor minden rendben lesz. Ha változtat ok, ha nem ok... Bármi lesz, akár veled marad ezek után, akár nem, baromi sz@rul fogja érinteni és nem lesz már ugyan az a kettőtök közti dolog, ha nem érti meg és fogadja el a problémát úgy ahogy kell. Mindenképp lesz sértődés, meg hiszti stb...


2. Megmondod neki, és szakítasz.


Ahogy írtam, tényleg bármelyiket teszed, mindenképp megbántod. Ez van.

2014. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megbántani mert nagyon kedves rendes odaadó lány.. Nem szeretném elhagyni de nem bírom én már ezt anyagilag se mert mindíg olyat ír amire kéne válaszolni.

Ha nem válaszolok hív :P :D

Szóval sakk matt..

Szerintem én vagyok az első komoly kapcsolata vagy nem tudom.. Én meg amúgy is magamnak való vagyok néha,, így ezt a túlzott gondoskodást nehezen viselem..

2014. aug. 24. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én29 Ő24
2014. aug. 24. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele a dologról mindenképpen, mondd el neki, hogy neked ez így nem jó és hogy próbálja kicsit visszafogni magát.
2014. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!