Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek még?

Figyelt kérdés

4éve van baràtom, és nemrég nagyon összevesztünk egy gyerekes dolgon. Azt mondta szünetet kér, mert hisztis vagyok (2hónapja ez volt az első kiborulàsom). Azt is mondta, hogy ezt elrontottam, nem érzi azt amit régen, és lehet egyedül, vagy màs lànnyal több értelme lenne lennie. Ez a veszekedés előtti napon, pedig épp mondta, hogy sosem akar elveszíteni, és mennyire jó vagyok neki.

Én nem szeretnék futni utàna, ez a pàr nap szünet alatt. Lehet, hogy csak idegességében mondta ezeket? Mennyi esélyem van még szerintetek?

Én 19L, 20F


2014. aug. 24. 22:25
 1/3 anonim válasza:

Ha nagyon vissza szeretnéd szerezni, visszaszerezheted, esély mindig van. Csak az nem biztos, hogy jól is fog működni ezek után a kapcsolat, teljes megértésben. Meg ha már azt mondta, hogy elrontottad azzal csak téged okol és magába nem is száll az illető (ez persze akkor is igaz, ha csak te lennél a hibás, de azért ilyen nem létezik). Ez akár azt is jelentheti, hogy már nem érdekled őt!


Sajnos, idegességében is mondhatta volna az ember, de aki igazán szeret, az nem mondana ilyet, én szerintem.


Ez csak az én gondolatmenetem!

Remélem tévedek.

2014. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy szerezhetném vissza? Ne vàrjam ki a szünetet, hanem lépjek? Ez nem hülyeség?
2014. aug. 24. 22:42
 3/3 anonim válasza:

Szabadna megtudnom mi az a gyerekes dolog?


Talán érteném az egészet.


Legalább megbeszélhetnétek békésen, egyetértésben, hogy kinek mi nem tetszik a kapcsolatban, nem?


Persze csak tiszta fejjel.

2014. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!