Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a páromat?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt de rengeteg problémánk volt a kapcsolatunk alatt és ez pont az utóbbi időben ütközött ki. A lényeg, hogy nem bánt velem túl jól, nem tisztelt, de én akkor is halálosan szerelmes vagyok belé. Az egészet bonyolítja, hogy megismerkedtem egy másik férfivel aki viszont szöges ellentéte a páromnak. Olyan törődést, kedvességet, figyelmet kapok tőle, mint a páromtól soha.

Érdemes lenne helyrehozni a problémáinkat a párommal vagy inkább lépjek ki a kapcsolatból?

Azt tudom, hogy a sérelmeim megmaradnának mert nem tudok elfelejteni dolgokat, csak megbocsátani.


28N


2014. aug. 24. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A tisztelet és megbecsülés nem alakul ki, ha a kezdetektől nincs meg. Úgyhogy én lépnék. Egyébként úgy mellékesen, mégis mely tulajdonsága az, ami miatt "halálosan szerelmes" vagy belé? Hogy lehet egy olyan embert szeretni, aki nem úgy bánik veled, ahogy megérdemelnéd?...
2014. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

lépj ki a francba

végre rátaláltál arra aki szeret ,megbecsül stb


mire vársz még??

2014. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod.. Kik vagyunk mi hogy választ tudjunk itt adni erre a nagy kérdésre..

Ezt csak te tudod eldönteni..

2014. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, tudom milyen szar érzés, de a legjobb, ha otthagyod. Nincs értelme ennek az egésznek, menj olyanhoz aki szeret, mert biztos, hogy nála többet érdemelsz. És szerintem nem a legjobb, ha mi döntjük el, hogy TE mit csinálj... ez a te életed !!!
2014. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!