Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha egy lány akibe szerelmesek vagytok vagy már együtt vagytok az közölné, hogy nem akar a jövőben egyáltalán gyereket? Elhagynátok, vagy bizakodnátok, hogy hátha máshogy fog gondolkodni vagy titeket nemérdekelne?
2014. aug. 24. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Valsózínűleg később meggondolja magát.Szóval ezért nem hagynám ott.
2014. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mivel én sem akarok.
2014. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mr. Truth ***** válasza:
Hát... micel én sem vem vagyok kifejezetten család centrikus lehet annyira nem rázna meg... végülis a cslaád apából és anyából áll elvileg ezért ha egyik fél nem akarja akkor az már nem lenne jó család... Én akkor vállalnék gyereket ha fel is tudnám tisztességesen nevelni... és ha olyan a lány hogy ő is kész az anyaságra...
2014. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha együtt vagyok vele nem hagynám el...de én akarok gyereket...ha szerelmes vagyok belé akkor nem tudom, nagyon attól függ milyen...a szerelem vakká tesz, de én a vakságon kívülről nézném milyen és az alapján döntenék...mondjuk én alapból olyan lányt keresek aki akar gyereket...


21F

2014. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam az lenne vâlóok, ha gyereket akarna. Mióta az eszemet tudom, nem szeretnék apa lenni. 36F
2014. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!