Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltozhat egy férfi (hosszú)?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt, azelőtt több évig ismertük egymást és jó barátok voltunk. Neki előttem állítása szerint egy értelmetlen és meggondolatlan házassága volt, a nőt ismertem én is. Az a lényeg, hogy ők folyamatosan csalták egymást fűvel-fával, de azt mondja, hogy megváltozott és hogy én teljesen más vagyok, mert az ex-feleségét sosem szerette igazán, sőt...noha ebből még nem is lenne valami nagy probléma, csak mivel az ex részéről volt érzelem, valamelyik nap beállított, míg a párom dolgozott, és elmondta nekem az egész történetüket. Az az érdekes rész, hogy több mint a feléről már tudtam én is, mert mindig elmondta a párom, amint említettem a kapcsolatunk előtt legjobb barátok voltunk, úgyhogy csak azt sem lehetne mondani, hogy hazudott volna a nő. Amikor hazaért a munkából, utána megbeszéltük, és meghallgattam a sztorit az ő nézőpontjából is. Most nem arról van szó, hogy nem bíznék a benne, mert nagyon szeretem őt...az ex-feleség állítása szerint csak "óva akar inteni" tőle, mert elvileg mégis csak együtt voltak majdnem 4 évig. Tudom, hogy nem a múltban kell élni, és valahogy épp ezért nem nagyon törődöm ezzel, de valamilyen szinten mégis "bánt" a dolog. Nem tudom hány szeretője volt, mert jó párról nem számolt be (nem mintha köteles lett volna) és amikor az én előző kapcsolatom az utolsókat rúgta, akkor belőlem is azt csinált. Azt mondja, hogy engem mindennél jobban szeret, hogy nőt nem szeretett sosem ennyire, és velem képzeli el az életét, azóta volt egy lánykérés is. Szerintetek létezik, hogy ennyire megváltozzon valaki? Hogy annyi évig csalja a feleségét ( meg a felesége is őt), és utána csak így hirtelen egy másik nő kedvéért megváltozzon? Vagy "kiélte" rajtuk magát és most már komolyan elkezdett gondolkozni?


22/l ; a párom 32/F



2014. aug. 24. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
persze h létezik
2014. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a változáshoz csak a megfelelő személy kell, és lehetséges.
2014. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32 évesen kiélte magát? Ugyan kérlek, akkor kezd csak igazán beindulni az élet...
2014. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehetséges. Ha valaki igazán szerelmes lehetséges. Tapasztalatból mondom.
2014. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet változni, igen, de ennyire is? A barátnőim is mondják, meg tulajdonképpen az egész baráti társaságom, hogy vigyázzak vele, meg legyek óvatos, mert csak kihasznál és a szexért van velem...de bevallom, mivel szerelmes vagyok, lehet nem látok tisztán és csak a rózsaszín ködben élek.
2014. aug. 24. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát fene se tudja... Én személy szerint nem tartom igazi férfinak azt aki elvesz egy nőt, de megcsalja, és még csak nem is szerette.... akkor mi a tökömnek volt vele együtt? Miért vette el?


Ha járogatnak egy ideig, és ez alatt nem szeret bele az egy dolog. Akkor sem szép olyannal lenni akit valójában nem szeretünk...De a házasság azért megint más...Aki így belemegy egy házasságba az felelőtlen és ennyi.


Szerintem az ilyen pasi megbízhatatlan. Legalábbis én nem tudnék megbízni benne... De nyilván a te döntésed kivel kötöd össze az életed.

2014. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Ez egy még hosszabb dolog, állítása szerint csak bizonyítani akart a családjának, hogy ő is tud olyat, mint a bátyja, házasságot és boldog életet, csak meg akarta mutatni, és ez lett belőle, mivel részéről nem volt semmi csak a nőéről így érdekes lett. Elég fura, tudom...hülyítette is jó ideig, és utána házasodtak össze, amikor már fullosan belezúgott a nő.
2014. aug. 26. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!