Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási hibát követtem el!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el!?

Figyelt kérdés

A saját hlyeségem miatt dobtam el egy 4éves kapcsolatot.Az utobbi időben nem úgy alakultam a dolgaim.Nem tudtam Vele úgy foglalkozni,más jellegű problémáim is rá irányultak.Nem volt kedvem Vele beszélni.Egyszerűen nem tudtam neki mit mondani.De most,igy hogy külön váltak utjaink szörnyen érzem magam.Hányingerem van magamtól,nem találom a helyem.Szőrnyünek tartom a viselkedésem,hogy eldobtam,s fájdalmat okoztam egy olyan lánynak aki szivből szeretett engem!:(

Mit tehetnék?Beszélgetünk még,Ő nem haragszik.Már Ő is igy látja jónak!De nem tudom feledni Őt!:(


2014. aug. 24. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

két lehetőséged van, feldobod azújrakezdés lehetőségét


van jövője, ne higgy a tapasztalatot mellőző hiedelmeknek...


vagy pedig ha tényleg nem akarja, akkor ovább lépsz, az élet sok oldalú, hatalmas és tele van lehetőségekkel, drukkolok

2014. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sakura^^ válasza:

szerintem csak félsz az újdonságtól. 4 évig megszoktad őt, most meg rossz így.

idővel jobb lesz, nyugi. főleg ha ő is belátta hogy jobb így.

2014. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valóban lehet még jövője a te részedről, ha képes vagy változtatni azokon a dolgokon amikre rájöttél, de szerintem mindenképp kellene egy kis idő amíg kicsit letisztulnak benned is a történtek, és kicsit filózol a hibákon.

Az ő részéről viszont elég furcsa hogy ilyen hamar (bár ezt nem írtad mikor történt) túl van rajtad, mármint hogy legalább nem haragszik, és hogy így látja jónak.

Kérdés miért látja így jónak, talán annyira megbántottad volna a korábbi viselkedéseddel, vagy egyéb oka van?

2014. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már megpróbáltam.Nem lehet,legalábbis most nem.Amúgy is nehéz kapcsolat volt 200km van köztünk.De most láttam be a dolgokat igazán.A munkám is úgy néz ki jól alakul,s ez játszott nagy szerepet a döntésemben.Viszont így most!:/

Persze sok oldalú,de az én életem nem sajnos.A szabad időm 7végére korlátozódik,igy nem sok esély van arra hogy bármi is történjen.:/

De azért köszönöm a biztató szavakat.Igazán jól esik.

S elnézést hogy kiirtam,de úgy nincs igazán kinek igy elmondanom.

2014. aug. 24. 23:38
 5/11 A kérdező kommentje:

Kb 2 hete.Igen sajnos meg is bántottam.Nem mindig tudtam nyugodtan kezelni a dolgokat,a viselkedéseit nyugodtan lereagálni.S tisztában vagyok Vele hogy maga a hangommal is mennyire megbántottam.

Hibáztam,s tudom.

2014. aug. 24. 23:40
 6/11 anonim ***** válasza:
nem kell semmit erőltetni, hagyni kell elmúlni ezt a rosszérzést a szakítás után, nem kell elfojtani, és igen jobb lesz, majd nem most, de igaz..
2014. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igyekszem ezen lenni.Probálom feledni,s a jövőmre koncentrálni.Csak hát mindig megszólal egy dal,vagy megérzek egy illatot s akkor borzasztó az érzés.

S tényleg köszönöm Tőletek a biztató,segítő szavakat!

2014. aug. 24. 23:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha valaki azt mondja, hogy "Jól vagyok.", az nem mindig jelenti azt, hogy tényleg jól van. Jelenleg egy három és fél éves kapcsolatom van, és bár nem áll fenn a veszélye, de ha szakítana velem, és is azt mondnám, hogy nincs semmi gond, és nem haragszom. Nem kell neki tudni, hogy én milyen sz*rul vagyok. Ha pedig távol lenne tőlem, könnyű is lenne titkolni. :) (21/L)
2014. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen eseteknél (késő bánat) mindig az jut eszembe, hogy aki szakított, csak azért érzi magát rosszul, mert nincs kit dugni...vagy mert akivel szakított, az hamarabb talált mást aki boldoggá teszi.....


Ha annyira szeretted volna ezt a lányt, soha meg sem fordult volna a fejedben a szakítás gondolata. Extrém eseteket leszámítva (megcsalás, durva hazugság, mit tudom én)...


Szerintem túl kéne lépni rajta, és hagyni, hogy boldog legyen olyan férfival aki értékeli őt. De nyilván ez a te dolgot, így aztán próbálkozhatsz. Más kérdés, hogy a lány elég okos e. Ha nem, akkor nyilván visszafogad, te meg megint szakítasz amikor megunod....

2014. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van lehet nincs.Persze fáj,hogyha mással lesz,de nem önzőségből akarom vissza.Ő is tett olyan dolgot amit én megbocsájtottam.Rakott már lapátra Ő is.Nem az3rt szakitottam vele,mert nem szeretem.Hanem olyan problémák jöttek /munkahely/ miatt akkor ugy lattam jobbnak.
2014. aug. 27. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!