Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lesz barátom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom, ha csendes vagyok és nehezen nyílok meg?

Figyelt kérdés
Külsőre sok embernek tetszem, de nincs semmi önbizalmam és gátlásos vagyok, feszélyez, ha idegenekkel kell beszélgetnem, nem tudok feloldódni. Eddig akárhányszor randiztam valakivel, mindig így szúrtam el, hogy alig tudtam beszélni, mert izgultam. Elegem van magamból, hogy változzak meg? 19/L
2014. aug. 24. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen voltam én is, még is lett, mert mindig vidám vagyok :)

L

2014. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiúba. Bár már kicsit megtanultam kezelni az ilyen helyzeteket, de szerintem így is magányosan fogok meghalni.
2014. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tapasztalatlan ***** válasza:
A beszédtéma elég fontos de vannak olyanok akik hasonló helyzetben vannak szóval csak a megfelelőre kell várnod
2014. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen csajok jönnek be :) szóval no para
2014. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell változnod! Te ilyen vagy,fogadd el! Majd egyszer összejön! Amúgy én ugyanilyen vagyok ezért én is nehezen ismerkedek!
2014. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj, ha nem beszélsz sokat, de egy alapvető kommunikációra szükség lenne. Nem a külső alapján lehet még közelebb kerülni egymáshoz, hanem ahogy beszéltek egymással. Sokat számít! :)
2014. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok mint te, csak férfi, ez van, sajna még az orvosok próbáltak segíteni rajtam mert még náluk is ideges lettem, kaptam is gyógyszert és az lett az eredménye hogy szívritmuszavarom lett, szóval...

Visszatérve a kérdésedre, lesz olyan cuki srác mint te lányba és jól meg lesztek, neten könnyebb beszélgetni nem? próbáljatok úgy oldódni először aztán élőbe :) Menni fog :) ...és gondolj arra, nagyobb kincs vagy mint sok más olyan lány... :) szorítok neked.

2014. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen lányokat, akik még nem voltak a fél várossal együtt. Majd lesz valaki, akivel nem leszel ilyen, nem kell ezen elkeseredni, ha valaki elfogad, akkor az úgy sem adja fel az első randin, hanem addig megy utánad, amég meg nem nyílsz.
2014. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ettől simán lehet barátod, a kettő nem zárja ki egymást.
2014. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok hasonló fiú is van. Biztos lesz barátod és le fogod küzdeni a gátlásaidat. Gondolj arra, hogy mégis mit veszíthetsz? Én is ilyen voltam. először idegen volt az egész, aztán már magától jött minden.
2014. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!