Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a lányt hogy tényleg velem akar lenni?

Figyelt kérdés
A következő szituációban vagyok és remélem tudd valaki válaszolni! Volt egy csaj akivel jártam 3 éve (akkor már régóta bele voltam esve), ugye szakítottunk, de azóta barátok vagyunk és én is voltam már azóta másokkal meg ő is, de a legutóbbi bulin kibékültünk, de erre ő nem emlékszik és azt mondja, hogy nem akarja el rontani a barátságunkat ezzel! Hogyan tudnám meggyőzni hogy legalább próbáljuk meg?!?

2014. aug. 24. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,ha kicsit nyers leszek, de szerintem sehogy, ha nem akarja,hát nem akarja, muszáj beletörődnöd :(

Akkor valószínűleg csak az alkoholt beszélt belőle.

Hány éves vagy? Gondolom nem vagy még túl idős, találsz te még 1000 lányt! :) Üdv!

2014. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Légy a barátja egyenlőre, ne erőszakoskodj, az elriaszthatja, viszont légy figyelmes,de ne lábtörlő... hagyd meg a magánszféráját... próbálj kicsit megújjulni..(edzés... stb)


Tervezz közös programokat, h legyen közös élmény...


De érezze, h neked is van élete, néha hagyd lógva... ha van esélye, biztos fúrja az oldalát, h hová tűntél....


Szerintem a féltékennyé tevés is működik, de csak módjával, mert nagyon rosszul is el tud sülni.

2014. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne győzz meg embereket semmiről. Én elég jó beszélőkével rendelkezem, sok embert tudok "manipulálni". Volt már, hogy nem egy lánnyal elhitettem, hogy de igen, szüksége van rám, tökéletesek vagyunk együtt... Egy éven belül végül mind rájött, hogy nem is szeretnek. Az érzésekre nem kell tudatosan hatni, sosincs jó vége.
2014. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szituáció valójában bonyolultabb mint azt meg tudnám fogalmazni! :S Már több mint 6 éve kerülgetjük egymást és a legutóbb is csak azért szakítottunk mert egy idióta voltam és valójában most azért nem vagyunk együtt mert túl bizonytalanok vagyunk magunkban! De mikor ez most összejött olyan boldogok voltunk mint még életünkben soha!
2014. aug. 25. 01:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Légy tökös, és áll elé. Ha kölcsönös, akkor ok. Miért kell trükközni?
2014. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem trükközni akarok, hanem ráébreszteni arra, hogy mit is érez!
2014. aug. 26. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!