Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy baráti társaság akikkel el szoktunk járni pár hete szórakozni hétvégente és van egy lány aki tetszik.Ő is és én is csendesebb típusúak vagyunk de egymással tök jól elbeszélgettünk.Van egy srác is a társaságban akinek tetszik a lány(ez nem kölcsönös) aki hajlamos becsiccsenteni egy cseppet és ilyenkor nem zavarja hogy éppen 2esben beszélgeek a lánnyal odajön és elkezd nyomulni rá.Én meg ugye természetemből adandóan félénk vagyok és mivel még nem győződtem meg 110%ig arról hogy én is tetszek a lánynak és nem csak a haverjának tekint nem merem ilyenkor félrehívni se máskor elhívni valahova.Ilyenkor mit tudnék tenni??

2014. aug. 25. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az a lány élvezi a társaságod ( márpedig ha veled beszél és nem a többiekkel) akkor nagy valószínűséggel élvezi a társaságod, tehát szerintem ilyenkor félrehívhatod vagy mond meg a barátodnak, hogy bocsi de kettesben szeretnénk beszélni. Mutatsd meg a lánynak, hogy vele szeretnél lenni ;) sok sikert!
2014. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1. köszi :) csak kicsit sajnos bonyolultabb mivel osztálytársamba volt szerelmes mikor megismerkedtünk,már akkor isbtetszett de ezért akkor egy másik lánnyal álltam le a társaságból csókolóztunk is vele de másnap mondta hogy semmi komolyat nem akar.Elfogadtam meg minden mindkettőnkben volt pia,megértettem.és pont aznap ment szét a lány az osztálytársammal ami egyépként egy 2 napos kapcsolat volt mivel csak a lánynak jött be osztálytársam de fordítva nem (remélem érthetően tudtam megfogalmazni)
2014. aug. 25. 00:32
 3/3 anonim ***** válasza:
A válaszodból azt látom, hogy még nagyon kis fiatalok vagytok. Csatlakozom az egyes válaszolóhoz, szerintem is hívd félre, sőt, ha tudod, hogy a nyomulós srác nem jön be neki, akkor ezzel le is tudod nyűgözni a lányt, ha határozottan közlöd vele, hogy kopjon le. Ha pedig sikerül levenni a lábáról, akkor már meg is van a 110%. :) Egyébként meg szerintem a korábbi "kapcsolatok" egy friss dolognál ne zavarjanak senkit. :)
2014. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!