Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó ez neki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez neki? Miért beszélget vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok, és a barátom, Dani barátkozik egy olyan lánnyal, aki szerintem akar tőle valamit. Én nem akarok féltékenykedni tényleg, főleg, hogy Dani utálja a féltékenységet, de néha megőrjít ez az egész. Olyanokat mondd/ír neki a csaj facebookon, hogyha találkoznak ölelje meg, mert ő mennyire szeretethiányos. Meg olyanokat mondd neki, hogy ő csúnya, de látszik, hogy csak azért, hogy azt hallja "Nem! Te olyan szép vagy!! stb." A másik ami fura nekem, hogy velem egyáltalán nem akar barátkozni, nem bunkó, de nem is keres soha, ha én keresem, akkor is alig válaszol. Nekem azt mondta, hogy ő fiús, és fiú barátai vannak, ennek ellenére a képei alá lányok írnak, és eléggé r*bancos képei vannak. Nem értem, hogy Dani egyáltalán miért beszél vele, mert nem tudom mit ad neki ez a barátság. Hála Istennek nem kollégák, nem laknak egy városban, nem voltak osztálytársak, nincs közös érdeklődési kör. Facebookon ismerték meg egymást egy csoportban, azóta írogat neki rendszeresen a csaj (volt, hogy minden nap, de akkor azért már mondtam Daninak, hogy szerintem ez már sok). Szerintetek mit tegyek? Hónapok óta nem akar lekopni, pedig semmi tartalmas nincs szerintem az egészben. Vagy csak beképzelem?
2014. aug. 25. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán rád unt/érdekesebbnek találja őt.
2014. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dugj Dani seggébe egy ceruzát
2014. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért unt volna rá?!:)

Ha veled ugyanolyan a kapcsolatotokba akkor ne aggódj szerintem, amíg csak beszélgetnek, addig nem gázos, akit vinni lehet úgyis viszik...de a barátoddal, nyilván meg tudod beszélni, hogy fordított esetben lehet neki sem esnének ezek jól:)

2014. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Daninál megkondult a a genetikai sokszorozó ösztön.
2014. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
A féltékenységet lehet nem szeretni, de attól még ott lesz. Ha ez a csaj tényleg csak a barátja, akkor nyugodtan érdeklődj felőle Daninál mint egy barátról. Ha hűséges a Dani, akkor ez nem fogja zavarni.
2014. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!