Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Megpróbáljam még egyszer?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki mellett teljesnek éreztem magam. Tökéletesnek különlegesnek. Én komolyan gondoltam. Szerettem volna tőle mindent amit csak lehet! Meg is kaptam mindent amire vágytam de nem viselkedtem mellette önmagamként. Egyszerüen zavarba jöttem amikor rámirt,elvesztettem azt a magabiztos pasizós énemet és igy semmit nem mutattam meg neki magamból amibe beleszerethetett volna. Azt hittem csak egy srác aki szexet akart aztán ott hagyni,mert ezt mutatták nekem felszines gondolataim. Igy egy hónap után visszaolvasva az üzeneteit viszont rájöttem,hogy ő engem próbált megismerni ! Barátnőt keresett csak abban az énemben nem találta meg az igazit ezért ott hagyott. Egyik pillanatról a másikra. Azóta nem is köszön. Irjak neki? Hogy én komolyan gondoltam és fussunk neki még egyszer? Annyira hiányzik az aki mellette lehettem.Szeretem. 16L 19F
2014. aug. 25. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, pontosan így írd meg neki
2014. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi aki nem köszön neked, attól mit akarsz? Ne akarj tőle semmit.
2014. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
ezt másold ki és küldd el neki :)
2014. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Itt a teljes sztori. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És a beszélgetéseinkből pár részlet:

F

jaaj


megyek megénzem a kokot (a cicája akit imád )aztán alszok

egy élmény volt

L

Puszilom a kokot

F

majd egyszer te átadod


2.

F

Oke majd gyere be az ajton

L

Elobb megsimizem kokot

F

Jo pincebe lesz de aztan gyere már vár a kávéd <3

3.

F

Okés jóéjszakát :* <3

L

(neem irtam rá semmit csak megnéztem)

F

akkor -:* <3

:(

L

<3

2014. aug. 25. 01:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de azt a másik oldaladat akkor ne mutatsd meg neki többet.
2014. aug. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A teljes sztoriból nekem az jön le, hogy két dugást értél meg neki. Ha sokat erőlködsz, talán még egy harmadik is összejöhet.
2014. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Az a pasi aki feléd érez, még ha nem is jött neki össze semmi, akkor sem birná megállni, hogy ne köszönjön neked, és ne beszélgessen veled-ha érez.


Legyen tartásod és ne fuss egy pasi után.

2014. aug. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha keresni fog, nem rontom el újra,de igazad van #7.
2014. aug. 25. 01:31
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!