Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetném el annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el annak az ötletét, hogy az aktuális párom lesz majd a férjem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom mostanában rajta, mert a baráti társaságban lévő párok eljegyződnek, összeköltöznek, stb, velünk pedig nem történik SEMMI. Mindenki - ő is - azt mondja, hogy szinte együtt élünk, mert ha nem is 24/7, de nagyon sokat együtt vagyunk, vagy náluk vagy nálunk. De más ez, és más tényleg elhatározni magunkat valami iránt.. Egy múltkori beszélgetésünkkor azt mondta, hogy ő még nem áll készen erre a "házasság dologra" (természetesen nem szó szerint, hanem együttélés miegymás), én pedig kezdem úgy érezni, hogy ő úgy unblock egy ilyen komolyabb kapcsolatra nem áll készen (én vagyok a második komolyabb kapcsolata, de lehet ez túlzás). És ilyenkor visszhangzanak a fejemben a haverjaitól hallott, neki címzett "igazi legénylakás", pont ilyen "agglegényeknek való kocsi".. stb, mintha nem is léteznék.


Szerintem, ha egy nő szerelmes, valahogy a realitás talaján mozogva, de mégis úgy érzi, hogy a jelenlegi szerelem örökké tart, ház, esküvő, gyerekek, kutyamacska.. És a múltkori beszélgetésünk pedig annyira visszarángatott a földre, hogy nem is értem, hogy merülhetett fel bennem ilyesmi, hiszen erre ő képtelen. Viszont akkor nem látom értelmét vele lenni..


Mit kell ilyenkor csinálni?


2014. aug. 25. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hany eve vagytok egyutt? Ha mar par eve, akkor auert nyugodtan valasztas ele allithatod. Te se leszel fiatalabb es 30 felett kokazatos szulni.
2014. aug. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne vesztegesd rá az időd, ha valóban így érzed. Olyat keress, aki szeret annyira és vesz annyira komolyan, hogy elvegyen feleségül!
2014. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik azért nem kötnek házasságot, mert a környezetükben sokan elváltak, és úgy vannak vele, hogy egy darab papíron nem múlik, vannak ilyen ismerőseim, gyerekeik is vannak, jól megvannak. Egy volt osztálytársam sok év járás, együttélés után ment férjhez tavaly (már neki sincs sok a 30-hoz).

30 fölött is lehet szülni, több ilyen ismerősöm is van, és nem volt semmi problémájuk belőle, ez nem jó indok.

A házasság egy boldog kapcsolat megerősítése közös döntés alapján, nem szabad, hogy mindenféle külső elvárásnak megfelelni akarva lépjetek erre az útra.

2014. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még egyáltalán nem aktuális, nem is azt várom, hogy 22 évesen feleségül vegyen, szimplán szar, hogy még hajlandóségot se látok rá. Előző barátommal tervezgettünk, hogy milyen házat szeretnénk, hány gyereket, hol lakni, ő pedig folyton egyes számban beszél a jövőjéről, és nagyon rosszul esik.. Mintha nem tervezne hosszú távra velem. 2 éve vagyunk együtt, az előző kapcsolatom 4 éves volt.
2014. aug. 25. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző pároddal terveztetek és mégse maradtatok együtt. Attól, hogy ő meg nem olyan gondolkodásmódú, még lehet komoly társ, csak talán ő nem gondolkodik ezen, nem mondogatja.
2014. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod többre vágyik és ezért bizonytalan. Meg kell érteni és el kell fogadni.
2014. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!