Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se vagyok türelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se vagyok türelmes és megértő a barátnőmmel szemben? 25/F

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a 17 éves barátnőmmel. Mindig nagyon büszke voltam rá amiért ebben a mai világban szűz tudott maradni. Úgy érzem hogy lassan mi is léphetnénk feljebb egy lépcső fokot. Azt se hagyja hogy levegyem a pólóját, nem hogy még a pettinget.
2014. aug. 25. 08:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a lánnyal nem fogsz, ennek valószínűleg van esze, több mint neked:D


Keress magadhoz hasonszőrű és korú nőt, hagyd békén ezt a gyereklányt.

2014. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja akkor nem akarja,nem erőltetheted rá...Én mondjuk 18 évesen szeretném elveszíteni, alább nem.


15/L

2014. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Úgy olvasom ki, hogy te nem "feljebb" akarnál lépni, hanem lejjebb !!
2014. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Semmi probléma nincs a korkülönbséggel. Nem keresek ez miatt màst mert őt szeretem. Amíg kell várok rá, igaz hogy mindjárt szétdurranok.
2014. aug. 25. 08:36
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a fura hogy 2 évvel ezelőtt mikor az egyik legjobb spanommal jàrt neki simàn engedte, hogy simogassa stb. Nálam meg mindig elhúzza a kezem.
2014. aug. 25. 08:38
 6/26 anonim ***** válasza:

3 hónap az semmi! Tényleg nem vagy türelmes! Úgy írtad, mintha már tök régóta várnál :)

És megértő sem vagy. Ha te szexre vágysz, akkor nem ő a számodra való lány. De szegénykét ne piszkáld, meg ne erőszakoskodj vele.

2014. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5 Akkor vedd észre, hogy nem jössz be neki, csk unalompótló vagy :D
2014. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Soha nem piszkáltam ez miatt és erőszakos se voltam. Megértem hogy nem akar szexet, de akkor legalább petting lehetne. Tudom hogy ő is vàgyik rá csak nem meri meg fél tőle.
2014. aug. 25. 08:44
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már békén ezt a kislányt, keress mást magadnak. Vagy nem találsz aztán ezért nem vagy képes békén hagyni?
2014. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Miért is hagynám békén? Ő az enyém, senki másé nem lehet.


De ha meg nem akar egy kis pettinget se akkor minek van mindig rövid p*csanadrágba meg kivágott felsőbe?! Meg akkor ne üljön bele az ölembe, mert tudja hogy mennyire felizgat.

2014. aug. 25. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!