Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Uraim, ti meddig húzzátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, ti meddig húzzátok az időt egy már kihülőfélben lévő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömék kicsit több, mint egy éve jöttek össze, kezdetben volt nagy lelkesedés, minden, ami kell, aztán pár hónapja kezdett laposodni köztük a dolog, bár néha 1-1 program még feldobja, de egyre jobban problémáznak a másik hibáin, amin kezdetben még viccelődtek, másokkal kezdtek flörtölgetni, és távolságtartóbban kezdtek viselkedni egymással.

Évekkel ezelőtt az egyik exemmel hasonlóan alakult, és dejavu-m van, mint ha akkori magunkat látnám. Én nem vettem észre időben, vagy nem akartam észrevenni, az ember még próbál kapaszkodni a megszokottba, de nem tehettünk volna semmit, már nem kötöttek össze az érzések.


2014. aug. 25. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem találnak jobbat!
2014. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, de egy harmadik, komolyabb szereplő egy perc alatt megoldja a problémát.
2014. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gyáva féregről van szó, nem igazi férfiről, akkor simán elhúzza évekig, mert ugye jobb a semminél, kényelmes...főleg ha a barátnő rajongva szereti és folyamatosan fényezi az egóját (láttam rá példát).

Szerintem egy valódi férfi nem igazán húzza, nem tisztességes hülyíteni a másikat, ha ő meg még mindig szeret.

2014. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!