Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így is működni fog a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is működni fog a kapcsolatom a barátommal? 13/L

Figyelt kérdés

Barátom 16 én 13..igaz még csak 3 napja járunk,de fülig szerelmes vagyok belé,tiszta szívemből szeretem,és ő engem..

"Miért vagyok ilyen? 13/L

Ez az egész tavaly október vége-november eleje óta ilyen vagyok..Azóta mindennap visszabeszélek,káromkodom,dolgokat vágok a földhöz,vágdostam a kezem,vagy épp autó elé ugortam majd 1 hónapot voltam a kórházban összesen..És tegnap is visszabeszéltem,csúnyán beszéltem,mindenkinek mondtam hogy hagyjon békén,ne szóljanak hozzám..Anyám meg apám elsején elakar vinni a gyámügyhöz és beakarnak adni intézetbe.."Barátomnak tegnap este elmondtam neki,nagyon sajnált,nem fog velem emiatt szakítani,ha akarom akkor ő is eljön velem szakemberhez persze(anyukám,apukám,én meg ha akarom a barátom)..Én jövő hét pénteken-szombaton kimegyek Németbe apukámmal meg a bátyámmal és később jönnek a többiek is..Nagyon megbízok a barátomban,és ő is bennem..Én nem fogom megcsalni senkivel sem,ő sem engem..18 évesen visszajövök hozzá,megígértem neki,ő várni fog"jaj de édes"..Így most majdnem 90km a távolság úgy majd 1500km..Mindennap beszélek majd vele..Kint is meg itt is más a szünetek..



2014. aug. 25. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
3 után ha problémázol... akkor nem.
2014. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy, de álomvilágban élsz. 13 évesen kiköltözöl külföldre, és elvárod egy 16 éves fiútól, hogy várjon rád 5 (!) évet, hogy majd visszajössz hozzá (amire egyébként semmi garancia nincs). Három napja jártok, simán elképzelhető, hogy ha itt maradnál, egy-két hónap után kiderülne, hogy nem is működik ez az egész köztetek. Most fog elkezdeni élni, a legszebb éveit kellene várakozásra pazarolnia... Neked meg ha van egy kis eszed, 5 év után, 18 évesen nem fogsz ide visszajönni, hanem külföldön maradsz, ott tanulsz tovább, ugyanis ebben van már csak lehetőség.
2014. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Inkabb barbizz. O is azt fogja tenni :)
2014. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értelek titeket,meg minden,csak azt tényleg nem kérhetem,hogy a barátom és a családja jöjjön ki Németbe és folytassuk ott tovább,de az sem jó,hogy mi kimegyünk de ezt már nem lehet visszacsinálni"sajnos"..
2014. aug. 25. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Neked orvosra van szükséged. A fogalmazásodból is látszik, hogy a gondolataid csaponganak. Tökéletesen érthetetlen amit írsz. Ami lejött, hogy van egy pasid akitől elvárod, hogy várjon rád 5 évet, míg te külföldön fogsz élni. És egy zűrös figyelemhiányos csaj vagy aki kárt tesz magában. :S Meg szüleid gyámügyre vinnének de közben apukáddal mész Németországba?

Fele hazugság annak amit írsz, vagy skizofrén vagy és észre sem veszed ha a másik éned írt itt helyetted, vagy nem tudom, de neked igen súlyos és igen komoly problémáid lehetnek. És nem a pasid az.

2014. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeptember elsején visznek a gyámügyhöz stb..de ezt meg átgondolják ha nem visznek a gyámügyhöz,akkor megyek ki Németországba apámmal meg a bátyámmal..és ők meg elvisznek a nagynénimhez és ott fogok egy ideig lakni míg a többiek ki nem jönnek
2014. aug. 25. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Működni fog hogyne!
2014. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!