Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi a véleményetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem véletlenül, de közben van barátom. Szeretem a barátom is valahol. A másikkal nem lesz semmi, az tuti, de gyötör belül. Szeretném régivel folytatni. De a másik miatt szenvedek, hogy elfelejtsem. Mi a helyes döntés? Vagy vannak-e a tapasztalatok hasonló szituációból?
2014. aug. 25. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak fellángolás, el fog múlni, ha tényleg szereted a "régit"
2014. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hónapok óta tart vagy lehet mér fél éve. Egy fellángolás miatt is lehet szenvedni?
2014. aug. 25. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd a "régit" nem szerettél volna bele az "újba"!
2014. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem pont így dobtak. Szerintem próbálj meg minél több időt tölteni a jelenlegi barátoddal, programokat csinálni együtt, mert huzamosabb idő után rá fog menni a kapcsolatotok.
2014. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tegyuk fel, szakitassz a baratoddal, a masikkal akkor sem lehet semmi? (Miert?)
2014. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hogyan lettél szerelmes miközben volt barátod? Ennek mi az oka? Ezen gondolkozz.
2014. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert már neki van más, illetve nem is akarok, mert fuhh ez most hülyén fog hangozni, de az újjal nem tudom elképzelni hosszú távon, a régivel viszont igen. Ez alapján persze lehet fellángolás, de olyan erős érzelmeket képes kiváltani. Hogyan történt? Magam sem tudom.
2014. aug. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!