Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megerőszakolt?

Figyelt kérdés
A barátnőm lekötözött az ágyhoz és úgy elégített ki. Ez megerőszakolásnak számít? Tiszta szégyen ez, pedig fordítva kéne legyen... Nők nem szoktak erőszakolni... Tiszta ciki...

2014. aug. 25. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Inkább örülj neki,hülyegyerek!
2014. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nos ha akaratod ellenére történt (de most komolyan!) akkor igen, ez nemi erőszak.
2014. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

1.) Ha te cikinek tartod akkor az volt.

2.) Ajánlom különböző szexuális tematikájú szakirodalmi alkotások forgatását (úgy értem, hogy olvasd!)

Elég sivár lehet a szexuális fantáziád ha szerinted ez "ciki". Egy ilyen extrém, szexuálisan fantáziadús lányt meg sem érdemelsz...jobb járna neki

2014. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miután eloldozott állon vágtad?!.. gondolom nem! Szoval te is benne voltal. ..ennyi :D
2014. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Ha beleegyeztél a lekötözésbe és a kielégítésbe akkor nem. De ugye ezt nem lehet bizonyítani. A férfiak elleni erőszakot meg mindki kiröhögi, a bíróság se veszi komolyan.

Ennyit az egyenlőségről...

2014. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem számít annak mert egy átlagos lány teljesen egyedül képtelen lekötözni egy srácot az ágyhoz, ha az ellenáll (még fordított esetben is ez a helyzet).

Egyedül akkor sikerülhet, ha 3 lány fog közre, kettő leszorít az ágyra és egy gyorsan lekötöz majd sorban meglovagolnak. Persze én egy ilyen miatt nem törnék ösze lelkileg. :P

2014. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En no vagyok, es maximalisan egyetertek a 3-as hozzaszolo kollegaval.

Egyszeruen nevetseges vagy, h egyaltalan a kerdes felmerult benned.

Egyeduli mentseged, ha 14 vagy az alatti vagy.

2014. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt gondoltuk rogton Jaguar. :D

Voltakepp te is irigykedsz a puhapocsu kerdezore. :)

2014. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Éljen a kettős mérce... ennyit az "egyenlőségről"...


A részletekre kíváncsi lennék. Mármint nem arra, hogyan elégített ki, hanem hogy miként volt képes kikötözni. Mert ettől függ a dolog. Már feltéve, hogy nem magadtól mentél bele.

2014. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy akartad-e igazából. Szerintem csak még nem volt részed ilyenben, és nem tudod hova tedd. De ha élvezted, akkor semmiképp sem az.
2014. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!