Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar, ha látjátok, hogy az exetek mennyire boldog?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
engem nem különösebben... Nem vagyunk rosszban, de nem is beszélünk minden nap, csak kb félévente egyszer.
2014. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Baromira nem! Sőt még örülök is neki hogy megtalálta azt amit esetleg bennem nem!
2014. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem egyik exem sem érdekel,fordítva szokott lenni.De jól esik a rajongás.
2014. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, főleg hogy tudom, hogy csak szeretethiányban szenved, és akivel épp van, azon éli ki. Szóval amikor látszólag boldog, valójában csak helyettesít.

Egyik előző, aki volt, ő meg... ő mindig boldog, még akkor is, ha csak mindenki dugásra használja.

2014. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha o dobott volna, akkor igen. Ha nem az enyem, akkor máse sem..(:
2014. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
A legutóbbinál néha kicsit szar, de teljesen tudom, mi lesz a vége, csak idő kérdése. Bár, kívánom h a lány jobban jöjjön majd ki belőle, mint én. Az összes többinek tiszta szívemből kívánom a legjobbakat.
2014. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első barátnőm érdekel, bár ő nem akar velem beszélgetni sosem. De örülök, hogy jól van és hogy talált maga mellé olyan fiút, akit nagyon szeret.:)

A második barátnőm nem talált azóta senkit, szomorú vagyok emiatt. Vele ritkán társalgunk.

Az utóbbi meg nem érdekel. Talált valakit, gondoltam is, hogy fog. Néha szidom magam, hogy mégis miért jártam vele egy évet és hogy ismerhettem félre. Azt hittem, van tartása, de össze-vissza kúrogat mindenkivel.. előttem is ezt csinálta. Miközben velem volt, nem. De én nem értékelem az ilyen lányokat, így... tényleg lesz.arom.:) Néha ír, de nem szoktam válaszolni, csak ritkán.


22f

2014. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem tartom a kapcsolatot velük, szóval nem érdekelnek. 1 expasim (exvőlegényem) van aki megkeresett nagyjából 1 1,5 éve. Vissza akart kapni, és persze azzal jött, hogy minden jó lesz, és megvárja amíg elválok a férjemtől:D

Panaszkodott hogy magányos 27 éves létére, mert fél évnél tovább egy csaj se maradt mellette a 3-ból, akikkel utánam járt...bla bla bla...


Én erre csak azt mondtam hogy gondolkodjon el azon milyen az élet.... ő okozta a legnagyobb fájdalmat az összes exem közül, ő volt a leginkább gerinctelen velem...


Ő magányos, évek óta nincs senkije. Én meg boldog házasságban élek. Vajon miért van ez így? Nem véletlen. Azt kapta az élettől amit megérdemelt.


Ha boldog lenne az se érdekelne, de ez így kicsit elégtétel volt számomra, amikor megtudtam milyen élete van... Azóta már hidegen hagy, csak ne keressen többet.

2014. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. aug. 26. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!