Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyja miattam a barátnőjét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyja miattam a barátnőjét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

összeismerkedtem egy sráccal buliban és egész éjszakát átbeszéltük majd azóta sokszor találkoztunk és már volt csók is

a bökkenő csak az hogy mindketten párkapcsolatban élünk, ő fél éve én pedig több mint 3 éve de egyikünk kapcsolata se mondható felhőtlennek

a lényeg hogy nagyon beettem a dumáját és rendesen is viselkedett velem sokmindent megtett hogy tudjunk találkozni meg ilyenek, sokat panaszkodott a barátnőjéről és hogy velem mennyivel jobb lenne, mindig írja mennyire hiányol amint egy szabad perce van ír és hív

a barátom ezt nem érdemli meg, és egyébként is elhidegültünk egymástól és elhatároztam hogy szakítok vele, NEM A SRÁC MIATT de neki is van benne szerepe

de a srác most a barátnőjével jól megvan és nem fogja miattam elhagyni... persze mit is gondoltam én hülye

A kérdés az lenne, hogy ha nekem nem lesz már meg a barátom akkor is továbbra is találkozzak a sráccal hátha belém szeret? vagy hagyjak fel vele, szakítsam meg a kapcsolatot? mert nekem ez így nem jó

kérlek ne ítéljetek el :)


2014. aug. 25. 17:29
1 2
 1/13 SullaFelix89 ***** válasza:
93%
Ha elhidegültél a barátodtól és mással keresed a boldogságot akkor szakíts vele ettől az új sráctól függetlenül.
2014. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a kérdésedet megválaszoltad a leírásban, bár ha boldogít, akkor ne szakítsd meg vele a kapcsolatot..
2014. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
boldogít, de ha szerelembe esek akkor hagyján hogy az exemet síratom még emiatt is bánkódhatok
2014. aug. 25. 17:39
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor megsíratod, de attól még megy az élet tovább..
2014. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy nem akarja otthagyni a barátnőjét, ő lehet, hogy csak kalandként fogta fel a dolgot veled. Te érzed. Én még folytatnám ezzel az új sráccal, de rövid időn belül újra válasz elé állítanám.
2014. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog tönkretenni más kapcsolatát.Amit ketten csináltok gusztustalan.

minek vagy azzal a fiúval még és az a másik lány őt is sajnálom..

2014. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:

A jelenlegit hagyd ott mert egyértelmű a kérdésből, hogy nem szereted már, csak nyűglődtök. Az újhoz nagy reményeket ne fűzz, ha nem hagyja ott érted a barátnőjét akkor egyértelmű, hogy nem jelentesz neki annyit, mint ő neked. Inkább csak szórakozik. Tedd amit tenned kell, aztán majd előbb-utóbb összejön valaki normális is.

27F

2014. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én is sajnálom a barátnőjét, ezért nem is engedek neki több közeledést

de ha így is akar találkozni annak ellenére hogy nincs testi kapcsolat akkor mért teszi ?

2014. aug. 28. 18:31
 9/13 anonim ***** válasza:

"már volt csók is

a bökkenő csak az hogy mindketten párkapcsolatban élünk"


Szoval mind2-en mondhatni egy aprocskat de megcsaltatok a parotokat.. ! Szep! :)

A baratod a csokrol egyatalan tud? Vagy a srac csaja?

2014. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem szép azér akarom végét vetni neki

nem tudják természetesen:/

2014. aug. 31. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!