Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj hogy megcsalom a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy megcsalom a barátnőmet?

Figyelt kérdés
elmentünk egy buliba,ott lefeküdtem egy lánnyal,mivel berugtunk...és az fáj benne hogy élveztem is,jó volt..mondjam el a barátnőmnek? hogy más ágyába keltem?
2014. aug. 25. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
dikk -.-"
2014. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 SullaFelix89 ***** válasza:
100%
Ez az élet rendja tesvírem el ne mond mán nekije.
2014. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szánalmas ilyet kerdezni... Sajnallak, tenyleg..
2014. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj.:) Sőt, számíts dupla ajándékra a Mikulástól! :)
2014. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A részegséget kár mentségként felhozni... nem azért feküdtél le vele mert berúgtál... ez benned volt.


Szerintem ha kicsit mélyebben magadba nézel, önvizsgálatot tartasz akkor meglátod, hogy valami nem úgy működik köztetek ahogy kellene.


Hogy mit csinál? Te mit kérnél a barátnődtől, ha fordított eset lenne? Elmondja neked az igazat? Tartozik neked ennyivel? Vagy inkább hallgasson róla? Nem akarsz szembesülni ezzel?


Amúgy azt kalkuláld bele, hogy ha buli volt, és több ember is látta mi folyik, meg fogja tudni így is úgy is.

2014. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis,nem baj! Viszont annyi vér legyen a f aszodban,hogy elmondod neki! Hagy találjon magának egy normális fickót!
2014. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát jó eséllyel szakítással zárnád, de a bizalmát elvennéd, az tuti.

L

2014. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

asd -.-

Gratulálok csináld csak nyugodtan tovább te f sz !

Az hogy ittál egyáltalán nem mentség arra amit tettél !

Mond el neki szépen és állj a sarkadra , ha már nem tustál ellenállni a kísértésnek !

2014. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem az, a ti dolgotok.
2014. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Na az ilyen sunyi szemétládák miatt mennek tönkre a nők..

2014. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!