Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki kényszeres hazudozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kényszeres hazudozó abból hogy lehet kigyógyítani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem jöttem rá :-(
2014. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sem...ezért kérdezem :D
2014. aug. 25. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
azt olvastam hogy meg kell próbálni tudatni vele hogy ő ebben a betegségben szenved,és pszichiáter segítségét kell kérni,aki felfedi az okait hogy miért alakulhatott ki
2014. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátom is agyba-főbe hazudozott nekem, majdnem másfél évembe telt, mire ezt minimalizálta apróbb titkolózásokra... a mai napig titkolózik, de nem lényegre törő dolgokban, de még erről is leakarom szoktatni! Nagyon sok veszekedés árán sikerült ezt! Jobb voltam, mint az FBI, rájött, hiába titkolózik, én rájövök, egy ideig nagyon mérges volt érte, így választás elé állítottam: Vagy minden egyes jelszavát és mindent tudni fogok, előzmények átnézése, amikor akarom, megjelenek hirtelen valahol, ahol ő is, nem számít rá, magyarul: nem volt privát szférája... Mondtam Neki, hogyha megbízok benne, pár hónap és abbahagyom, hagyok neki teret, minden úgy lesz, mint régen, csak hazudozások nélkül! Megértette, 1 évig folyamatosan csináltam, csökkentettem a kutakodásokat, ahogy egyre jobban megbíztam benne. Tudta, hogy akármikor meglepetésszerűen betoppanhatok (ezt 2x játszottam el 1 év alatt), bármikor megnézhetem bármijét, előzmények stb... Most már nem nézem meg soha, csak ha gyanús valami, még a gondolatot is kiakarom belőle űzni! De megbízni soha nem fogok tudni benne, jelszavakat tudom, de nem fogok belépni sehová, míg nem lesz megint gyanús valami, márpedig nagyon nagyon rég volt ilyen :) 1-1,5 évembe telt, de megérte :) Na meg az is kell, hogy nagyon szeressen az illető, sok lelki terror lesz oda-vissza, de ha valakit nagyon szeretsz, azért megéri!
2014. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:)
2014. aug. 25. 20:43
 6/6 anonim válasza:
Pszichoterápiát javaslok az képes meggyógyítani.
2022. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!