Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így mostanában? Nem hiszti, csak apróbb rosszul eső dolgok.

Figyelt kérdés

A párom amióta külföldön dolgozik, nemtörődöm lett velem szemben néhány téren. Pl az evés. Tudja jól, hogy én szégyenlős vagyok náluk csak úgy benyúlni a hűtőbe, és leülni enni, ezért meg szokta kérdezni többször, hogy éhes vagyok e, mert akkor leülünk enni. Illetve eddig így volt. Újabban ha rajta múlik akkor egész nap nem is eszem egy falatot sem, viszont ő leült 3 óránként enni, és akkor sem veszi a lapot, amikor jó étvágyat kívánok neki. De volt már olyan is, hogy megkérdezte, hogy ebédelek e, mondtam, hogy igen, mert éhes vagyok, erre kiment a konyhába és leült egyedül enni. Még csak meg sem terített nekem.

Az bánt a leginkább, hogy tőlem ilyet visszafelé sosem látott/kapott. Olyan, mintha nem akarna már egy asztalhoz ülni velem, de amikor ezt megkérdeztem, akkor tagadta.

A másik meg, hogy sokszor ígéri, hogy eljön értem munkába kocsival, hogy ne kelljen buszoznom(25km), és el sem jön. Én meg persze nem szálltam fel a buszra, mert hittem neki, és mivel nem jár sűrűn a busz, várhattam még egy órát a következőig. Pár napja meg egész éjjel dolgoznom kellett, tök kedvesen megígérte, hogy eljön értem hajnalban ha végeztem, de amikor felhívtam, hogy jöhet, közölte, hogy úgyis csak másfél órát kell várnom az első buszra, jöjjek azzal haza, és nézzem meg magamnak a csatlakozást, amivel hozzájuk is eljuthatok ( az még egyszer 25km). Aztán felhívott egy óra múlva, amikor már teljesen átfagytam, és majdnem elaludtam a buszmegállóba, hogy mégis eljön értem, de a kocsiba megkaptam, hogy nem erről volt szó, hanem arról, hogy ha túl sokat kellene várnom a megállóba, akkor hívjam, hogy jöjjön értem...


Pár hónapja ilyen csak... Miért csinálja ezt? Ez mellett meg még nagyon sok mindent elfelejt amit mondok neki, és ha számon kérem, és rájön, hogy tényleg elfelejtette, még én vagyok a rossz, mert miért nem mondtam el neki többször...

3 éve vagyunk együtt, ő F23 én L20


2014. aug. 25. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet talált ott magának valakit.
2014. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is már kb másfél éve van olyan, hogy a párom nem készít nekem kaját, hanem mondja, hogy nyugodtan nyúljak be a hűtőbe és vegyem ki amit akarok, pedig én sem igazán szeretek náluk enni, főleg nem egyedül, de azt hiszem ez nem olyan nagy probléma, már megszoktuk egymást, valamennyire otthonosan mozgunk a másiknál, 4 és fél éve vagyunk együtt, én 20L ő 24F.

Én azt mondom, ülj le vele beszélni és kérdezz rá, hogy miért csinálja ezt, miért változott meg ennyire veled szembe.

2014. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet azt szeretné, vagy hiszi, hogy életre valóbb vagy, pl. a kajánál. A Pároméknál mikor anno először voltam ott meg is mondták, hogy nem kell szégyenlősködni, ha éhes vagyok nyugodtan egyek, amit szeretnék, vegyem ki a hűtőből, mert nem fognak kínálgatni és ha nem akarok éhen maradni. Nem mintha félteni kellett volna, de jól esett, hogy mondták! Volt olyan is, hogy a Páromnak el kellett mennie gyakszira, persze akkor már többször voltam náluk, nem csináltam problémát, az evésből.

Szóval, ha úgy vesszük ez mégis csak hiszti..

Az meg, hogy elfelejt dolgokat ne vesd a szemére, ne kérd számon rajta, ő is csak ember! Kicsit kéne rugalmasnak lenned, s nem mártírkodni. Meg az is, hogy megígéri tán azért mert úgy érzi meg kell, de lehet igazából nem érti mért nehéz neked pl. utazni. Tudod a férfiak másként gondolkoznak és az hogy megígéri, az nem feltétlen jelenti azt, amit te gondolsz, mert ha szerinte nem fontos elfelejti, már csak ilyenek tudom! Fel kéne nőnöd ehhez a kapcsolathoz, nem besértődni meg ilyenek.

3-om év mégis csak sokkal több, mint mikor én járkáltam Páromékhoz, s még mindig kéreted magad?

Amúgy nem is kis táv volt 334km!

N

2014. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem kéretem magam. Ha éhes vagyok benyúlok a hűtőbe és eszek, és semmiből nem tart utaznom sem. Ezért írtam még a kérdés legelejére, hogy "nem hiszti", mert egyáltalán nem az, csak rosszul eső apróbb dolgok. A legjobban nem az esik rosszul, hogy magamat kell kiszolgálnom, hanem, hogy leül enni akár úgy is, hogy tudja, hogy éhes vagyok, és csak arra várok, hogy szóljon, hogy ő mikor megy, mert akkor nem kell egyedül ennem. Ha már úgyis alig találkozunk, és mindketten elfoglaltak vagyunk, legalább ilyenkor együtt lehetnénk. És nem az a baj, hogy elfelejt eljönni értem, mert azt az összesen 50 km-t simán lebuszozom, de amikor hajnali 5kor kiraknak a munkahelyemről, és fél 7ig kint kell ücsörögnöm a buszmegállóban, esőben, hidegben egy olyan helyen, ami körül 10 kilométeres körzetben semmi nincs mert neki nincs kedve eljönni értem, amikor megígérte, hogy bármikor eljön... És tényleg az, hogy a munkája miatt ritkán találkozunk, és akkor sincs kedve megtenni értem pár dolgot, hogy többet lehessünk együtt... Ez nemtörődömség, és nem én mártírkodok, mert én mindent megteszek érte amit csak tudok..
2014. aug. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!