Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

A barátom úgy kb.másfél hónapja szakított velem és még nem vagyok túl rajta és olyan jó lenne ha velem lenne :(

Felejtsem el vagy megpróbáljam visszaszerezni?


2014. aug. 25. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, lehet hogy a barátod is sármos volt, de azért az én jóképűségemmel nem hasonlítható össze. Komolyan ebbe ölnél bele hónapokat, hogy visszaszerezd, úgy hogy már szinte biztos hogy nem kellesz neki? Megfosztanád magad az olyan már-már nevetségesen jóképű férfiaktól mint én? Ugyan már. Ezt senki sem akarhatja, ez egy magad ellen elkövetett bűn.
2014. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne! Minél jobban próbálkozol annál rosszabb lesz, hidd el tapasztalatból mondom, próbálj meg túllépni rajta, keress valaki mást, idővel jobb lesz.
2014. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, dobott, de te teperj, hogy visszakaphasd. :D Legyen már benned egy kis büszkeség!
2014. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:D igazatok van nem működött volna a távolság miatt sem(igazából ez volt a fő ok) de szerintem ezt túl lehetett volna élni. nyaraláson ismerkedtünk meg és utána távkapcsolatban éltünk,úgy volt lemegyek hozzájuk de nem engedtek el és szakított
2014. aug. 25. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
the show must go on!
2014. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Thanks for your comment.I really appreciate your seriousness.
2014. aug. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!