Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított a barátnőm ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a barátnőm ok nélkül és egy pestivel 3 napja ismerik egymást és kapcsolat. Ez az 'idézet' kijött belőlem, szerintetek értelmetlen?

Figyelt kérdés

Gondolkoztál már rajta,hogy mi az igazán fontos és mi önmagad számára a mérték?

Rengeteg ember halad azon a kitaposott ösvényen, amely csak a mával foglalkozik . 'Élj a mának ' .A legtöbb fiatal kedvenc idézete, de tisztában vagyunk a valódi jelentésével,vagy csak egy töredékét értjük?! Nem szabad elfelejtenünk, hogy a tegnapból tanulunk és a jövőben kell reménykednünk ! Persze ajándék a ma, csak tudnunk kell hogy kezelni. Nem élhetünk örökké a mának! Meddig lesz izgalmas minden este más lánnyal ágybabújni,és szíveket össze törni? Meddig lesz izgalmas minden hétvégén más srác autójába ülni, és lekoppintatni azt a fiút aki őszintén szeret és tisztel ?! Mikor jövünk rá, hogy nem mindig az a jó út amelyiken a tömeg halad, és mikor fogjuk látni a fától az erdőt? Talán ha túl késő..mindenhez ! Egyszer túl késő lesz szeretni és megbánni, bocsátani és őszintének lenni, mosolyogni és sírni ..


2014. aug. 25. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tapsi tapsi
2014. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én inkább az ,, élj a mában" elv szerint próbálok létezni
2014. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :-)
2014. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok de nem válaszoltatok a kérdésre:)
2014. aug. 25. 21:26
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. aug. 25. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem csodálom. Inkább azt, hogy bírta 1 percig is a közeledben.
2014. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és miért? 2 évig voltunk együtt. már úgy volt hogy összköltözünk
2014. aug. 25. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
"Miért?" Azért mert értelmes férfire vágyott.
2014. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 2. sorig olvastam, és eszembe jutott a mesterem, a mentorom, a művészem:

https://www.youtube.com/watch?v=SQqHfc0dWh0

2014. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-9 Hol bukkantál e műremekre. Ilyennek képzelem a kérdezőt. 30 sec. ig bírtam nézni azután, hányingerem lett.
2014. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!