Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan eshetett rosszul?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a barátom 23 és 1,5 éve vagyunk együtt.

Egyszer az exe miatt szakítottam Vele, mert eléggé elhanyagolt, így nem bírtam, majd bevallotta, hogy az exe által ejtett sebet még nem volt képes elfelejteni, ezért olyan velem, amilyen. Nem szeretném ragozni, nagyon bunkó volt. elhanyagolt. Eleinte sokat mesélt róla, sokszor kellett szólnom, mire abbahagyta ezt a dolgot. Amikor mi összejöttünk, már 1,5 éve nem volt barátnője, de nem is beszéltek azóta meg minden kapcsolatot megszakítottak egymással, a csaj megcsalta (jelzem azért, mert a barátom elhanyagolta nagyon és vele is szemét volt). Na de kibékültünk, azóta egy szót sem szólt róla. A napokban sétáltunk és felhozódott az exe, de nem zavart, régen nem hozta szóba, így gondoltam egy perces mechanizmus lesz megint. Megkérdezte nem zavar-e, mondom nem. Erre elkezdett nekem megint áradozni róla, hogy ők hogy jöttek össze, hogy a csaj felment hozzá, a lány megcsókolta és hogy ő milyen bizsergést érzett, sokáig udvarolt neki. Na meg hogy mikor még nem jöttek össze, akkor is sokat veszekedtek és mondták a többiek neki (ezt nagyon büszkén mondta), hogy "Már akkor is úgy veszekedtek, mint a házasok". És még mondta is, hogy tényleg nagyon házasságszerűen veszekedtek, csak nem érezte már jól magát a kapcsolatban. Nagyon áthatóan mesélt most is az exéről, mintha jóleső nosztalgia fogta volna el. Teljes mértékben tudom, hogy minden kapcsolatot megszakított vele, véletlenül sem találkozhatnak, máshol laknak, élnek, szóval... nem értem... Azért mondtam, hogy nem zavar, mert azt hittem csak egy dolgot fel fog említeni vele kapcsolatban és kész... de nem... Tudja, hogy rosszul esik ez a dolog, emiatt is szakítottunk egyszer, akkor miért kell megint?

Nem tudom mi volt ez nála, másoknál is előfordult már ilyen ennyi idő után?



2014. aug. 25. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem,mert én rászólok hogy nem érdekel!
2014. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Udvariatlanság felhozni az ex témát. És a másiknak is rosszul eshet ez!
2014. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is mikor belekezdenének az exekről mesélni leállítom, akár a mondat közepén és tisztázzuk, hogy erről nem beszélünk (nekem is rosszul esik exekről hallani). Amikor veled van, ne az exével foglalkozzon.

Lehet, hogy még mindig nincs túl rajta.

2014. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!