Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit gondoljak, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak, ti mit gondolnatok?

Figyelt kérdés

szoval..tavaly szeptemberbe kezdtem a kilencediket ra egy honapra megismerkedtem azzal a fiuval aki meg akkor tetszett meg mikor nyilt napra mentem..

masnap bejeloltem..ram irt../volt baratnoje/ eppen a kutyam vittem oltani megbeszeltuk h eljon vele..de o masik allatdokihoz ment veletlen.xd nam1..

utana tok sokat beszelgettunk..olyanokrol amit szimplan nemmond el az ember cs ugy mindenkinek..eleg bensoseges kapcsolatunk lett..mindent megtudtunk beszelni..segitett mindenben..suliban is nagyon jol elvoltunk...mondta mindig h szep dekorativ lany vagyok..koromhoz kepest erettem..megilyenek:) de o kijelentette h neki igenyei vannak...es h ahoz en fiatal vagyok...ez oke..megbeszeltuk..elfogadtam..leismondtam rola egy picit..

Utana egy haverom altal megismerkedtem a mostani szerelmemmel...azota is jol megvagyunk..Szoval a masik fiuval ezuttan ilyen legjobbbarat kapcs lett..de akk is mondta h jarna amugy velem..vs megse.o.o

oviban onkenteskettem..mondtam neki.h holvagyok erre masnap bejott..ez mi?:)

utana 1-2hettel osszejott egy nalam fiatalabb csajjal...es engem el is felejtett kozbe meg megvolt beszelve h elmegyunk mwgunnepeljuk a melojat valamelyik hetvegen mint baratok..es hat nwm lett ezaltal belole semmi

azota nemis irok neki..o se ir..ugy elkonyveltem annak h nyilvan cs akkor vagyok jo ha kell valaki akivel elvan.

De mi ez mar h ram azt mondja h fiatal vagyok erre reggebbi baratnonmel/ezt o nemtudja/ jon ossze aki 1evvel fiatalabb nalam...Ez mi???!:o


2014. aug. 26. 03:13
 1/7 A kérdező kommentje:

koromhoz kepest erettebb*

bocsanat a hibakert csak telefonrol irtam

2014. aug. 26. 03:15
 2/7 A kérdező kommentje:

jarna velem de megsem*


jaaaj..es meg anno mondta..de mindig mondja ha feljon a tema..h ha a baratom hozzam mer erni/vagyis olyannak probalkozik/ akkor levagja neki..

es igazabol ezt sem ertem..ha mar nem kellett neki sehogyse..cs baratilag..akkor ez miert erdekli ot..

2014. aug. 26. 03:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt mindenki érettebb a koránál!
2014. aug. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a kéredző nem...
2014. aug. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sorry! kérdező*... Teloról írtam (nem is)
2014. aug. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Katasztrófális ez a sok pont!

........

2014. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

*katasztrofális!

Kérdező, szerinted milyen jogon szól bele az éltedbe ilyen atyáskodóan? Talán megkérted rá, talán tartozol neki valamivel? Mert ha nem, akkor fogja csak be a felsőbbrendűségi komplexusos pofáját.

2014. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!