Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat 200km-re?

Figyelt kérdés
Busszal meg tudom oldani de maximum havonta egyszer-kétszer tudnánk találkozni. Szerintetek működhet? Valaki elmondaná a tapasztalatát hasonló helyzetből?

2014. aug. 26. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk működött, Budapest-Zalaegerszeg táv :)


Bár én átlag hetente lementem hétvégére (diákjegy, régi szép idők :D)


Azóta együtt vagyunk (mondjuk már régen összeköltöztünk).

2014. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát még nem láttam olyat, hogy valakinek 200km+20cm-es farka lett volna, úgyhogy elég elképzelhetetlen :-P
2014. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált eddig. 5 óra az út. Havonta 1-2x vagyunk együtt a hétvégén(mindketten dolgozunk), és most tervezünk összeköltözni.
2014. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sok az szerintem is, nem hiszem hogy sokáig működne
2014. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 évig működött pontosan ekkora távolsággal. Minden héten leutaztam hozzá. Ha szereted, nincs kifogás. Nekem se volt.
2014. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megpróbálni érdemes. én tudnék távkapcsolatban élni. talán még nagyobb távolsággal is.
2014. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BulmaSwan ***** válasza:
Attól is függ mennyi idősek vagytok. Havonta 1x-2x nem valami sok. Én nem mennék bele távkapcsolatba újra, elég volt 1x. Egy ideig jó volt, aztán szakított velem. Utólag kiderült, hogy megcsalt és hazudott is. Persze ez még naív-kislány koromban volt. Lehet hogy beválik, de lehet, hogy nem. Életkort azért jó lenne tudni.
2014. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. :D A lány 15 én 17
2014. aug. 26. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
évente párszor tudunk csak találkozni a barátommal, szóval te még jó helyzetben vagy. :D működik, ha komolyan szereted a másikat. ha nem így van, nem érdemes belevágni szerintem. én nem cserélném le a kapcsolatomat semmi másra, bármilyen nehéz is a másiktól távol lenni.
2014. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!