Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ediggi életetek során milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ediggi életetek során milyen hosszútávú kapcsolatot bánataok meg és miért?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok hogy kihasználás,átverés sok évig stb........

2014. aug. 26. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a házasságomat, de ez egy hullámzó, kompromisszumokkal teli kapcsolat, lehet a végén rájövök hogy az első mélypontnál kellett volna kiszállnom.
2014. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
épp benne vagyok, 12 év, most nem tudom, hogy csak egy hullámvölgy van, vagy ez a vég kezdete
2014. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átéltem hazugságokat, becsapásokat, megcsalásokat és ezek mellett mély érzelmeket, nagy lángolásokat, romantikus szerelmet ... Semmit nem bántam meg! Minden történéssel én lettem több; akár jó, akár rossz történt az én tapasztalatomat növelte, hogy utána annak tudatában tudjam élni az életem és alakítani a sorsom.
2014. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a házasságomat. rögtön el kellett volna hagyni, amikor rájöttem milyen is valójában, nem pedig várni és reménykedni valamiben, magam sem tudom miben
2014. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3# mondjuk egy hoszú rossz kapcsolatból nem bántad meg az éveket?PL:egy 5 éves rossz kapcsolatból lehet h elég lett volna 1 is?vagy elfogadod?persze ha volt hosszú
2014. aug. 26. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:

#5:

Nem sajnálom az éveket ... Mert ha nem annyi lett volna, mint amennyi volt, akkor nem azt a tapasztalatot adja. Mások lettek volna a problémák ötöd annyi idő alatt, más mélységekbe és magasságokba jutottam volna el.

A leghosszabbat nem tudom megmondani időre ... 15 év együttélés volt és pár év, amit nehéz definiálni ... se veled, se nélküled ... együtt is meg nem is.

2014. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok év szeretői viszony. Az elején mindenki adja a tökéletest, jaj de jó fej vagyok, meg nem értett ember, mindig átvertek, elhagytak, becsaptak, a szokásos duma. Nem akart konkrét kapcsolat, én sem, munka és egyebek miatt, így tökéletesen megfelelt mindkettőnknek. Aztán elkezdődött a hisztéria hullám, a hazudozás, a találkozók csúsztatása, a szokásos. Kifogások, állandó viták teremtése. Szakítani nem akart, találkozni csak ritkán. Természetesen előtte figyelmesen mély kötődést alakított ki, mert neki ez volt kényelmes. Sok kisebb szakítás, és kibékülés után idén elvett valakit. Mit mondhatnék? Túl sok évem ment rá, teljesen feleslegesen, ahol az ő kielégülése volt a fontos, bármi nekem lényeges dolog másodrangú volt. Még beszélünk, mindig keres. Soha többet nem fogok senkiben megbízni, felesleges. Tanulság, az élet tanulsága a szememben annyi, hogy a férfi mindig jól jön ki, megkapja amit akar, és képes elérni, hogy rengeteg fájdalom után is gondoljak rá. Én is ilyen leszek, átverős, kihasználós, ha ez kell a pasiknak, hogy rajongjanak valakiért, megkapják. Az értékek, mint figyelem, megbecsülés, egyebek, semmit sem érnek. Hiszti kell és balhé, akkor én vagyok az istennő, normális ember sem társként, sem partnerként nem kell. Úgy legyen.
2014. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# hány év volt.Lehet h nem jó taktika ha szándékosan fogsz igy viselkedni.aki bántot téged az ugyis megkapja a magáét a sorstol.inkább azt tanácsolnám h ne bizz emeberekbe akik már 2x elkövették ugyanazt a hibát mert azok 3x, 4x anyiszor követik el ehányszor engeded nekik vagy adsz alkalmat.azok használnak ki
2014. aug. 26. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:

#7:

"az élet tanulsága a szememben annyi, hogy a férfi mindig jól jön ki"


Bőven tudnék erre ellenpéldát mondani :-(

2014. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindent összeadva durván 10 éve ismerem. Nem hiszem, hogy másmilyen leszek, ez a harag, ami kijött belőlem:) De sajnos tényleg azt látom, a férfiaknak az kell, amit utálnak: a hiszti, az ellenőrizgetés, a mások dolgaiban turkálás. Én alkalmazkodtam nő létemre, mindig az volt, ami neki volt jó, azt hiszem, ez női önérzet volt, bizonyítani, hogy vannak másmilyenek is, akik csak adnak. Kár volt, mindenben a rosszat kereste. Nem is értem, miért tűrtem ennyit, csak valahogy, ha találsz amúgy számodra tökéleteset, hajlandó vagy tűrni érte a rosszakat is, én ilyen vagyok. Azaz, voltam eddig.

Kedves caM008, biztos van olyan is, nem kérdés, azért írtam, hogy nekem ez jött le. Másnak biztosan más.

Azért remélem, visszakapja a sorstól, kicsinálják anyagilag, megcsalják, és nem bosszúból mondom, csak érezze át, amit adott, hogy milyen is, évekig elviselni..

2014. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!