Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy egyszeru kerdes?

Figyelt kérdés

Allandoan azt hallom, hogy a nok hivatkoznak randizaskor arra, hogy nincs meg a kemia.


A kerdesem az, hogy csak a nok varialjak tul a dolgot? Kemia meg szikra hiannyal? Lassan atombomba kel..



2014. aug. 26. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A kémia és a szikra hiánya az, hogy nem tudna rád felizgulni -> nem jössz be neki, szépen fogalmazva.
2014. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt meg a kémia...meg a föci sem...és a matekkal is gondok voltak...de irodalom meg lett egy gyenge kettessel...
2014. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

passz.

d*gáshoz nekem nem kell hogy tetszen különösebben a nő, atom ronda nővel még nem találkoztam, hogy ne állt volna fel :)

senki sem tökéletes, el lehet viselni a hibákat többnyire szerintem...

#2 sz*r lehet neked :D

2014. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ok hogy mit jelent. De ezt 90 %ban a nok bonyolitjak tul.

Erre voltam kivancsi

2014. aug. 26. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm nem hiszem ezzel van a gond .. Hanem azzal h a kémia a vágy akkor jelenik meg egy nőben ha a fejét csavarod el ... Tehát előnek szavakkal kell "felizgatni" ha ez megvan akkor jöhet a teste ... Sok ember van úgy h szerelem vonzalom nélkül nem megy a szex , és nem csak a nőknél !
2014. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ja. Szerencsére nekem még nem mondták. Én erre azt mondom a kémiának is idő kell. Ezt nyugodtan mond a nőknek is ha újra mondanák.
2014. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfiak másképp vannak összerakva, mint a nők. Ez evolúciós örökség, ezen nem tudsz változtatni. A sikeres fajfenntartás érdekében a hímek mindig képesek a párzásra, míg a nőstényeknek ehhez arra alkalmas hím kell. Emberi viszonylatban az alkalmas hím, aki beindítja a női hormonokat, és a biztonság érzetét tudja kelteni. Tehát neked kell változnod, ha sikeres akarsz lenni.
2014. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!