Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy több, mint 10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy több, mint 10 éves kapcsolatom, párom egy újrakezdés után 6 éve ígérte, hogy gyerek-házasság! De sehol semmi. Belefáradtam, új életet akarok kezdeni, elmondtam, most azzal jön, kezdjünk mindent újra, nem akar elveszíteni. Képes lehet erre?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, tudom, hogy nem szemét, hanem tisztességes, de a munkájába temetkezett mindig is., Apám felújított lakásában lakunk ingyen, vannak adósságaink, de amúgy azért nem élünk rosszul… Én mostanra kiégtem, megkeseredtem, mert annyira gyereket szeretnék, már depressziós is voltam, mert magamat okoltam, hogy nekem már csak ez jutott... Mostanra kilábaltam, és elhidegültem tőle, sem szexre, sem egy érintésre nem vágyom tőle… De szeretem persze, ennyi idő után is, persze már nem úgy… Annyira akarja az újrakezdést, a „minden megváltozik” dolgot, hogy elbizonytalanodtam. Nem nagyképűség, de bármikor találnék pasit (modellkedtem), de félek az újtól, az életem 1/3-át vele töltöttem… Persze volt egy hosszabb külön életünk, amiről utólag kiderült, hogy inkább se veled, se nélküled volt, inkább nyitott kapcsolat, ami után ugyanazokat az ígéretek kaptam, mint most… Akkor is azt hittem, hogy változik, de pár hónap után ellaposodott megint minden… Lehet, hogy most tényleg meg tud változni, lehet gyerek-házasság?? Vagy csak kapálódzik?????

2014. aug. 26. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
A helyedben rég elhagytam volna. Szerintem te nem fogod.
2014. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Annyi hozzátartozik a dolgokhoz, hogy jött új férfi az életembe pár hónapja, aki imád, szeret, szeretne feleségül venni, gyereket tőlem, hatalmas tervei vannak velem stb. Persze, lehet, hogy ez még a kezdeti lelkesedés és ígérgetés szintén... :(

DE vannak nála apró dolgok, amik annyira mások, mint amit eddig megszoktam (persze nem az imádatra gondolok :)), hanem kissé neveletlen, meg nem tűri, ha megjegyzést teszek a dolgaira. Tehát váltanák a szívem szerint, de ott meg elbizonytalanít, hogy csak kapaszkodom most belé? Működne ez? stb.

Akivel együtt élek, annak is most hirtelen tervei vannak velem, de nem tudom most közel engedni sem, persze elbeszélgetek vele, mert jóban vagyunk, sok mindent egyformán gondolunk, de...

2014. aug. 26. 12:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Írásaid alapján te csak kapaszkodni tanultál meg eddig, neked az kell, hogy másoknak legyenek terveik veled. Nem tűnsz önálló egyéniségnek, inkább kapcsolatfüggőnek, akkor is, ha imádnak vagy istenítenek. Pasi vagyok, és több ilyen nőt is ismerek, szerintem te is olyan vagy, mint ők, legalábbis pont úgy írsz.
2014. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amikor egyedül voltam (mert volt ilyen időszak, bár kevés), akkor a terveim szépen sikerültek, önállóan dolgoztam és kerestem. Lehet abban, amit mondasz, mert érzem én is, hogy hajlamos vagyok hátradőlni... De szeretem támogatni a háttérből, bár nem önállóan a társamat!
2014. aug. 26. 12:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Ebben amúgy nem feltétlenül van bármi baj, ez csakis tőled függ, milyen az igazi lényed, milyen számodra a szép élet, és milyen akarsz lenni. Ha magadnak így megfelelsz, teljesen rendben van. De szerintem az vinne téged jobb irányba, ha önállóbb egyéniség lennél saját életcélokkal, több egyéniséggel -és mellette több gondolkodással, művelődéssel, utazásokkal. Ismertem és ismerek is olyan "tipikus" modell nőket, és mind a saját fejében találta meg a legfőbb örömök forrását -vagy nem is találta meg. Tanulhatnál is még valahol, ha van rá keret! Biztosan van valami, amit örömmel végeznél.
2014. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdem újra az életem, nulláról, pénz és minden nélkül. Aki nekem fontos volt, elhagyott, miután sok évet tettem bele a dolgainkba. A szívem romokban, az életem romokban, de tudod mit? Soha többé! Ha lesz valakim, és nem kapom meg, ami jár, ott az ajtó, mehet dolgára. Mire vársz?
2014. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretne, foglalkozna veled, nézné a te igényeidet, vágyaidat is, nem csak a sajátjait. Talán el kellene gondolkodni azon, hogy ez tényleg nem csak megszokás-e. Mert ahogy mondod, ha nem élvezed, hogy vele vagy, ha nem vagy boldog, ha nem találsz társra benne már semmilyen tekintetben, akkor szerintem még most hagyd ott. Szánalomból, megszokásból felesleges mellette maradnod, most még válthatsz, újabb tíz keserves év után már nehezebb lesz. Szerintem ha be akarta volna váltani az ígéreteit, akkor már bőven lett volna rá ideje.
2014. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BulmaSwan ***** válasza:
100%
10 éve vagy vele és még el sem jegyzett!?(Legalábbis az írásodból ezt szűrtem le.) Persze nem kell mindenkinek összeházasodnia, házasság nélkül is meglehet lenni jól egymás mellett, viszont úgy látom,hogy te szeretnél, meg gyerekeket is még. 10 év ígérgetés nem volt elég? Nagyon sok esélyt adtál már ennek a férfinak, aki nem lépett egyik álmod felé sem. Szerintem is jobb lenne ott hagyni és talán megpróbálni a másik férfivel.
2014. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Na ide figyelj!


Most nagyon alpári leszek,de ez kell neked.

Szóval ő újrakezdené veled?No meg gyereket is bevállalna?

Te is,csak most nem kívánod...

Na embereld meg magad kisanyám,keverj ki magatoknak valami bájitalt,oszt húzd rá magad az emberedre de septiben!

Nem kell itt nyafogni annyit,meg lelkizni,mert elmúlik a világ dicsősége mire rászánjátok magatokat.Rakd szét a lábad neki,de gyorsan,aztán mondjad neki,hogy nesze,itt az új esély!

Túl sokat lelkiztetek,túl sokat mismásoltatok.

Komolyan beszélek! Nálunk is hasonló volt közel 7év után.

Én vagyok a negatív példa.Az első 3évben még szerette volna a gyereket a párom.Az utolsó1-2évben meg már csak én szerettem volna.Hasonló módon kiábrándult,mint te,aztán a végén már rá sem lehetett beszélni semmire. Elhagyott,mert új életet akart kezdeni(suttyomban más is csapta neki a szelet).Velem minden kapcsolatot megszakított.A nagy reménységével persze nem jöttek össze a dolgok,szakítottak,s ő a két szék közül a földre ült. Kifordult magából(közben én is). Ő lassan úgy öltözködik,mint egy k.rvä, nekem barátom az alkohol,neki meg jöhet a reiki meg a jóga.

Azt hiszed te jobban fogsz járni mással? NEM!

Az emberek egyformák!

2014. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Felébredt a régi párom. Bevallotta, hogy elnyomta magában az érzéseit, a vágyait, annyira vágyott a tökéletes családra, tökéletes állapotra a gyerekvállalásra, hogy közben nem vette észre, hogy engem ellökött a ridegségével.

Az új pasival annyi konfliktusom van már most (nagyon nem tűri az ellentmondást pl.), hogy vagy vita van, vagy durcázás, megsértődés vagy pedig nyelek egyet és hallgatok. Ő azt állítja, hogy még soha senkivel nem volt ennyire türelmes és kedves... Akkor mi lesz később?? Igaz, kissé olaszos temperamentuma van, és lehet, hogy inkább az tetszik benne, hogy engem imád??? Lehet, hogy bután hangzik, de tudom, hogy általában a nőknek a megcsalásnál a rajongás a fő motiváció, amit egy új kapcsolat meg is ad, de az hamar elvész, vagy nem jól látom??

2014. aug. 27. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!