Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért nem tudtok udvarolni?

Figyelt kérdés
Sajnos manapság ez a képesség nagyon kevés srácban van meg mindenki csak szexet akar.. Pedig a nőknek szükségük van udvarlásra, arra, hogy virágot kapjanak (ne csak akkor, ha mondjuk megcsaltad és békülnél..)és sorolhatnám..
2014. aug. 26. 12:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Mi is ezer okot tudnánk mondani a lányok ellen.
2014. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
7%
Plusz alapbol nem is kellet udvarolni régen kényszer házaság volt ez is csak kialakult.
2014. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

mert aki tud azt szarba se nézik a nők.

én udvarlok, igenis szeretek megküzdeni egy lányért, nem kell egy könnyen kapható mindenre kis r...

DE eddig minden csaj akinek udvaroltam azzal felyezte be hogy bocsi de max csak barát, és később olyan pasikkal jöttek össze akiket 1hete ha ismertek kb. rányomult a pasi és ez kellett nekik :)

én nem ilyen vagyok, de tudod ez nemsok csajnak jön már be manapság sajnos :)

Legmélyebb tisztelet a kivételnek :)

2014. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Mert már más világ van.
2014. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha engem kérdezel akkor azért, mert mindig pont akkor voltam a legjobban leszarva mikor így próbáltam meg közeledni.
2014. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
Mert nincs már rá igénye a nők többségének.
2014. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Talán mindig azokat fogtad ki akik nem udvaroltak...
2014. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
En speciel szoktam, es messze elkerülöm azokat a nőket, akik ezt negatívumnak tekintik
2014. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...én is adtam virágot, csokit, verseket is írtam, aztán egy nagyon csúnya szakítással ért véget az egész...összetörtek.
2014. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%
én speciel messze kerülöm az olyan nőket akik ezt elvárják. Hogy miért? Egy párkapcsolatnak nem küzdés kell hogy legyen a célja a másikért, hanem közös megegyezés hogy mindkét fél kipróbálja a másikat testileg lelkileg. Egy agyilag igazán érett embernek nincs szüksége rá/nem érez késztetést rá.
2014. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!