Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre, hogyan reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre, hogyan reagálnátok? Volt már ilyen barátnőtök?

Figyelt kérdés

Sétálgatunk kettesben, és egyszer csak minden ok nélkül elutasító lesz, alig beszél hozzám, haza érünk akkor se fogadja a közeledésem, értetlenül állok a helyzet előtt, kicsit ideges is vagyok már, kérlelem mondja el mi bántja, semmi válasz. Majd megjegyzi, ma aludjunk külön szobába, és másnap haza akar menni. (Végül itt maradt)

Később elmondta, hogy az ex-ét látta, és félt hogy bántotta volna őt, vagy engem.

Ez még talán érthető is, sétáljunk arrébb, de emiatt elhidegülni, elutasítónak lenni és hazamenni? Össze is balhéztunk rendesen. Azt mondja gyűlöli tiszta szívből, és soha nem tudná vele elképzelni, akkor mégse értem mi volt ez az egész...

Ráadásul nem az első alkalom, épp egy romantikus hétvége végén mondta, hogy nem szeretlek hazamegyek. Majd utolsó pillanatban meggondolta magát, és bocsánatot kért. De nem értem én ezt az egészet...

Úgy érzem boldog mellettem, vigyorog, ragyog a szeme mikor velem van, de olykor mégis teljesen kifordul magából...


2014. aug. 26. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem kínlódnék egy ilyen lánnyal.
2014. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ha van kedved vele szórakozni, akkor csináld
2014. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem szórakozni szeretnék, hanem boldog szeretnék lenni vele. Még reménykedem benne, mert egészen megszerettem
2014. aug. 26. 12:41
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Egy hülye hisztis p**csa! Menekülj amíg lehet, ez ilyet nem fogod sohasem értelmes emberré, hát még civilizált nővé nevelni. Amúgy még kamuzik is, ez milyen idióta duma már, ez az exes szöveg. Hülye és még hazudik is, én mondom b**szd ki a p**csába mielőbb!
2014. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Láttam már ilyet, volt szerencsém ismerni közelről egy ilyen lányt...ne tudd meg mit művelt, az amúgysem 100-as pasijával...
2014. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A nők bonyolultak...
2014. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
nem bonyolultak, csak hülyék
2014. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Hangulatember, aki még nincs túl az előző kapcsolatán.
2014. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy Te vagy a búfelejtő számára és nincs túl az exen. Szerintem hagyd a francba, keress olyat, aki többre tart egy búfelejtőnél!
2014. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, már több mint egy éve vége egyedülálló volt amikor összejöttünk, akkor soha nem lesz túl rajta? Én kétlem, hogy erről lenne szó.

De valami nem stimmel, ez tény

2014. aug. 26. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!