Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan nőt, aki már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nőt, aki már régóta dolgozik több pénze van, általában mennyire zavarja, hogy egy férfi nem talált még munkát és még pályakezdő? Születhetnek ebből konfliktusok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Magamat beleképzelve a nő helyzetében engem zavarna, hogy nem tudnánk pl. moziba menni vagy ebédelni, vagy hogy fognunk kellene a pénzt (holott én élhetnék jól).


De egy ideig nagyon türelmes lennék, ha amúgy tetszene a fiú:) Bár már nem tetszenek a pályakezdők, mert már 27 vagyok, de azért kb. bele tudom élni magam.

2014. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik pasimat nagyon zavarta, hogy jóval többet keresek nála, rinyált is elég sokat, így aztán szakítóüzenetet írtam neki egy 20ezresre.
2014. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!